Odkryjmy wspólnie świat książek.
Niech ogranicza
nas tylko
wyobraźnia!

Sprawdź najlepsze książki dla dzieci
dostępne bez limitu w Legimi

cloud

Czytaj i słuchaj w chmurze®

Aplikacje Legimi pamiętają ostatnie miejsce czytania ebooka lub słuchania audiobooka na innym urządzeniu. Umożliwiają również swobodne przełączanie się między trybem tekstowym i dźwiękowym.

Zobacz, jak to działa

Ebooki dla początkujących

Książki są super. Kto podpisuje się pod tym zdaniem, temu pewnego dnia zaświta (lub nawet zaświtała) w głowie myśl, by sprawdzić, czym są ebooki. Czym się różnią od książek papierowych? Na jakich urządzeniach można je czytać? Ile kosztują? Jak je przechowywać?

Czytaj całość

Książki papierowe w Legimi. Dowolny tytuł nawet 50% taniej!

Książki w chmurze. Abonament na ebooki i audiobooki. Czytnik ebooków za 1 zł, subskrypcja na Kindle… w naszym dążeniu do stworzenia usługi kompletnej zaszliśmy w ciągu 10 lat istnienia Legimi naprawdę daleko. Po dekadzie nadszedł czas na kolejny krok, a mianowicie książki papierowe!

Czytaj całość

Jaki jest najlepszy czytnik ebooków do Legimi?

W toku rozmów z osobami korzystającymi z abonamentu Legimi i tymi dopiero zastanawiającymi się nad dołączeniem do tego grona bardzo często pada pytanie o czytnik ebooków. Czy da się w ogóle stwierdzić, że któryś czytnik do Legimi pasuje najlepiej?

Czytaj całość

Podaj swój e-mail, a powiadomimy Cię o najciekawszych książach dla dzieci, pojawiających się w Legimi

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Jeśli chodzi o ebooki, pilnujmy by nasze pociechy nie spędzały przed ekranami smartfonów i tabletów zbyt wiele czasu. Wiadomo, książki do doskonała rozrywka, często połączona z edukacją, ale… dbajmy o wzrok. Gdy już nasze dziecko połknie bakcyla, możemy pomyśleć o zakupie czytnika ebooków. Wtedy można czytać do woli :). Problem w ogóle nie występuje w przypadku audiobooków, tutaj ogranicza nas wyłącznie cierpliwość malucha.

W Legimi mamy już blisko 3 000 ebooków i audiobooków przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Ta liczba ciągle rośnie, więc nie ma obaw, że nie będzie czego czytać. A gdy już nasze pociechy podrosną… do ich dyspozycji będą dziesiątki tysięcy książek.

Oczywiście nie wszystkie. W przypadku książek dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych, równie ważna co treść jest ich forma. Bogato ilustrowane, często wręcz artystycznie edytowane najlepiej sprawdzają się w formacie papierowym. W Legimi znaleźliśmy na to sposób. Dowolny tytuł papierowy można zamówić u nas nawet 50% dzięki punktom w Klubie Mola Książkowego.

Najczęściej tak. W ebookach i audiobookach znajdziemy dokładnie ten sam tekst, ale w przypadku  bogato ilustrowanych tytułów mogą być one nieco okrojone w wersji cyfrowej.

Jeśli jeszcze nie masz Legimi...

Wypróbuj przez 7 dni
za darmo

Zamawiam

Masz pytania?

Zadzwoń +48 22 307 65 40

Pomoc