Hold you close - Corinne Michaels, Melanie Harlow - ebook + książka
BESTSELLER

Hold you close ebook

Corinne Michaels, Melanie Harlow

4,4

Opis

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera „New York Timesa”, napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera „USA Today”, zgłębia problem drugiej szansy.

Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc go.

Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję, że gotuje się we mnie krew.

Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.

Nigdy nie planowałam, że będę go potrzebowała.

London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry, ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.

Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko, co nas łączy, to fakt, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą tragicznego wydarzenia.

Teraz staramy się wychowywać dzieci, które kochamy, pogodzić się z niewyobrażalną stratą oraz zwalczyć rodzące się między nami pożądanie.

Moje życie wywróciło się do góry nogami, więc ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ożywianie dawnych uczuć.

Nieważne, jak mocno bym ją trzymał, i tak nigdy nie będę mógł jej zatrzymać.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 310

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,4 (79 ocen)
42
27
9
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
melchoria

Nie polecam

No nie da się tego czytać. Ja nie mogę....
11
katarzynaarj

Z braku laku…

No nie klei się ta historia nie wiem co w niej takiego wow. Totalnie większość wątku nie ma sensu, chyba że zalozymy ze bohaterowie są bezdennie glupi.
00
Krysia25

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo szybko się czyta,ciężko się oderwać.
00
AlicjaAmi

Całkiem niezła

Spodziewałam się więcej.Nie przepadam za motywem ciąży czy dzieci,ale myślałam,że "hate-love"mi to wynagrodzi.Tymczasem wyszło to średnio,bohaterowie zachowują się dziecinnie i nie kupuję tego "poświęcenia " swoich uczuć dla jej dobra.O ile można to zrozumieć, gdy są bardzo młodzi,o tyle u dorosłych ludzi po prostu irytuje.Mam też wrażenie,że ponowny romans zdarzył się zbyt szybko i trudno pojąć dlaczego taki nagły zwrot w relacji.Mimo tych braków nie jest to zła książka,jednak nie zostanie w mojej glowie na dłużej.
00
Atlanta1986

Nie oderwiesz się od lektury

Książki Corinne Michaels biorę w ciemno. Tym razem również się nie zawiodłam
00

Popularność