Demeter - Chojnacka Malwina - ebook + audiobook
BESTSELLER

Demeter ebook i audiobook

Chojnacka Malwina

4,1

11 osób interesuje się tą książką

Opis

 

Jezioro wyrzuca na brzeg martwe ciało zgwałconej dziewczyny. Wkrótce bez śladu ginie kolejna. Obie pracowały w położonym na pustkowiu luksusowym hotelu Odonata na Mazurach, którego gośćmi byli wpływowi mężczyźni spragnieni rozrywek tylko dla wtajemniczonych.

 

Gdy właściciel hotelu Jan Rej zatrudnia nową, atrakcyjną pracownicę, nie wie, że ukrywa ona swoją prawdziwą tożsamość. I że gotowa jest poświęcić wszystko, żeby poznać prawdę i ukarać sprawców zbrodni.

 

Kim jest kobieta, która błyskawicznie zdobywa władzę w Odonacie i zyskuje zaufanie jej właściciela? Kim są ludzie, którzy podążają jej śladem i podają się za hotelowych gości? Czy zaginiona dziewczyna żyje?

 

Zorganizowana grupa przestępcza. Śmiertelnie niebezpieczny trójkąt miłosny. I kobieta ryzykująca własne życie, by przerwać krąg zbrodni…

 

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 584

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 15 godz. 6 min

Lektor: Agnieszka Krzysztoń

Oceny
4,1 (410 ocen)
212
97
58
28
15
Sortuj według:
Joanlud

Z braku laku…

Przeczytałam, bo zaczęłam. I tyle.
40
annakostro

Całkiem niezła

Z jednej strony trzyma w napięciu, z drugiej jest dziwna. No i można poznać całą intrygę czytając początek i koniec książki, pomijając te całe mnóstwo stron w środku.
40
Pulpekici
(edytowany)

Z braku laku…

To jedna z tych książek, które szybko się czyta, a po zakończeniu natychmiast o niej zapomina. Bohaterowie są chaotyczni, w moim odczuciu sztuczni. Duża ilość wulgaryzmów, scen erotycznych i przewidywalność, sprawiają że lektura jest przaśna i plasuje się raczej bliżej poziomu Lipińskiej, niż dobrego kryminału.
30
AGHE1

Nie polecam

Słaba, słabiutka, szkoda czasu. Wulgaryzmy, seks i język jak spod budki z piwem. Szkoda czasu
31
magdaasd

Z braku laku…

Zapowiadała się super, ale źle się czyta bez spójności tekstu. Każdy bohater ma jakby swój podrozdział w którym jest opisywana akcja. Dla mnie przypomina to książki P. Świst, z tym że tamte fanie się czyta nie ciągną się i akcja nie jest sztucznie podkręcana.
20

Popularność