Nic się nie dzieje - Kathryn Nicolai - audiobook

Nic się nie dzieje audiobook

Kathryn Nicolai

4,4

32 osoby interesują się tą książką

Opis

Zapracowane i zabiegane umysły potrzebują odpoczynku. Niezależnie od tego, czy masz problemy z zasypianiem, czy budzisz się w środku nocy i nie możesz zasnąć, czy odczuwasz niepokój za dnia – sięgnij po książkę Nic się nie dzieje. Kathryn Nicolai podsunie ci w niej najzdrowszy możliwy sposób na uspokojenie umysłu przed snem – współczesne, pełne ponadczasowego klasycznego uroku opowieści na dobranoc.

W uwielbianym przez miliony słuchaczy podcaście Nothing Much Happens Kathryn odkrywa i kontempluje słodkie chwile radości, szczęścia i relaksu. Przyglądanie się kwiatom bzu na opuszczonej farmie wiosną. Obserwowanie świetlików z tarasu w letni wieczór. Zwiedzanie pobliskiej wytwórni cydru jesienią. Podziwianie skrzących się w słońcu drzew podczas spaceru z przyjaciółmi w zimowym parku.

W książce „Nic się nie dzieje” znajdziesz wiele cudownie kojących opowiadań. Ubarwiają je piękne ilustracje Léi Le Pivert, pomysły na relaksujące rytuały i piękne medytacje, a także… przepisy na przepyszne co nieco. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie nauczycielki jogi i medytacji, Kathryn kreuje świat bogaty w zmysłowe doznania, które niepostrzeżenie rozwiną w tobie uważność i empatię dla siebie, złagodzą nadwerężone nerwy i wyrobią dobre nawyki wspomagające zdrowy i spokojny sen – tak bardzo potrzebny w naszej zabieganej, niespokojnej i ciągle wytrącającej z równowagi codzienności.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 6 godz. 55 min

Oceny
4,4 (196 ocen)
123
41
22
7
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Lee_Loo

Nie oderwiesz się od lektury

Usnęłam przy słuchaniu wstępu. Później trochę przebudził mnie rześki i głośny głos lektorki, ale poza tym nic nie pamiętam 😄
90
pwlflpk

Z braku laku…

probowalam słuchać przez dwie noce i moim ulubionym momentem było wyłączanie tej książki i kontrastująca z tym cisza. Bardzo zły dobór lektorki
60
Wisienka3107

Nie oderwiesz się od lektury

Idealna do zasypiania - puściłam sobie w słuchawkach, kiedy nie mogłam zasnąć i pamiętam tylko wstęp, bo potem zasnęłam.
10
luvmyalextx

Dobrze spędzony czas

"Czasem moje myśli zachowują się jak małe dziecko, które ciągnie mnie za rękaw i domaga się uwagi. A kiedy je zapisuję, na jakiś czas przestają to robić." ~ Od pewnego czasu miałam problemy ze snem. Nieważne o której się kładłam, to i tak zasypiałam dopiero nad ranem. Myślałam więc ze "Nic się nie dzieje" spadło mi z nieba, po to aby pozbyć się tego problemu. Książkę te słuchałam w formie audiobooka przed zaśnięciem, z nadzieją, że okaże się pomocna. "Nic się nie dzieje" to zbiór krótkich opowiadań, podzielonych na pory roku. Mają one za zadanie nas uspokoić i wprowadzić w stan relaksacji, tym samym ułatwiając nam sen lub polepszając jego jakość. Każde z opowiadań opierało się na opisie poszczególnych czynności, niekiedy nawet codziennych. Spotkamy się tu z dniem jako pracownik kawiarenki, pieleniem ogródka na działce, czy nawet opowiadanie dziejące się w Wigilię. Taka kombinacja z powodzeniem powinna wpłynąć na nasz umysł i przygotować go do odpoczynku. Mam strasznie mieszane uczucia....
10
Maczek1963

Dobrze spędzony czas

Zwyczajne życie opowiedziane w niezwykły sposób i cudowny ,wyciszający słuchacza głos p. Anny Dereszowskijej pozwala zasnąć . Bardzo ważne dla kogoś kto ma z tym , problemy . Mnie pomaga , wjęc oceniam na pięć gwiazdek ! Wdzięczna S.P.
00

Popularność