Wpisz kod

Jak otrzymać dostęp do książek?

1Wpisz otrzymany unikatowy kod.

2Załóż darmowe konto Legimi.

3Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wypożyczanie ebooków jest bezpłatne?

Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Czy muszę być użytkownikiem biblioteki, by wypożyczyć ebooka?

Dostęp do czytelni internetowej Legimi.pl mogą uzyskać jedynie pracownicy oraz uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w Słupsku posiadający aktywne konto biblioteczne.

Czy mogę wypożyczyć ebooka online?

W celu uzyskania możliwości wypożyczania ebooków, czytelnicy proszeni są o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected]. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz oddział, do którego uczęszczamy. W przypadku pracownika imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Na jak długo mogę wypożyczać ebooki?

Dostęp do Legimi aktywny jest przez 1 kwartał od daty aktywacji kodu. Kody ważne będą najpóźniej do dnia zakończenia świadczenia usługi Legimi bibliotece lub do momentu wykorzystania przysługującego bibliotece limitu stron.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?

W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy Czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli Czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla całej placówki.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach. Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/.

Czy wypożyczane z biblioteki w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle. Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?

Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli Czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

Czy mogę wypożyczyć audiobooka lub synchrobooka?

Obecnie wykupiony pakiet nie ma dostępu do audio- i synchrobooków.