Cenny dług - Marika Borula - ebook + audiobook
BESTSELLER

Cenny dług ebook i audiobook

Marika Borula

4,0

Opis

Beztroskie życie dwudziestojednoletniej Lili Woods zmienia się diametralnie, kiedy pewnego dnia po powrocie do domu z imprezy dziewczyna spotyka swojego ojca w towarzystwie bandziorów.

Okazuje się, że jej tata jest nałogowym hazardzistą i jego córka właśnie została wzięta pod zastaw zaciągniętych przez niego długów. Dopóki zaległość nie zostanie spłacona, Lili będzie należała do Nathana Evansa, właściciela kasyna, ale też groźnego mafiosa, którego biznesy tylko częściowo są legalne.

Perspektywa przetrzymywania Lili w swoim domu bardzo Nathanowi odpowiada, chociaż nie ma on wobec niej żadnych niegodziwych planów. Jednak mężczyzna nie spodziewa się, że dziewczyna wywrze na nim tak ogromne wrażenie, że zacznie jej pożądać…

Tymczasem ona wkrótce odkryje jego mroczną stronę.

 

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 588

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 15 min

Lektor: Marika Borula

Oceny
4,0 (406 ocen)
211
60
70
41
24
Sortuj według:
koziolek88

Z braku laku…

Główny bohater zachowuje się jakby miał zaburzenia tożsamości, bohaterka z kolei niby ma 21 lat, a zachowuje się jak rozhisteryzowana, płaczliwa nastolatka. Do tego liczne powtórzenia w tekście ( mam wrażenie, że Nathan tylko ciągnął Lili za ramiona, nadgarstki lub ściskał jej policzki/twarz).
Palomino

Z braku laku…

Matko jaka irytująca historia. Wszyscy nigdy nie wstają tylko każdy "zrywa się na równe nogi." Główna bohaterka ciągle wyje, co jest wręcz żenujące. Nathan jest na początku przedstawiany jako twardy gangster, a tu nagle zachowuje się jak ciepła klucha. Zastanawiam się gdzie są redaktorzy? Jak można wydac tak niedopracowaną książkę?
91
barbaramorawa

Z braku laku…

Na mnie nie zrobiła wrażenia. Autorka wykreowała główną bohaterkę na rozchwianą emocjonalnie dziewczynę która przez 3/4 książki płakała co było bardzo irytujące. Dawno tak źle nie czytało mi się książki jak tej.
70
MTPRW

Nie polecam

Nudna. Ciągnie się jak flaki z olejem. Lili ciągle płacze, co staje się męczące.Natomiast pstać Nathana to jakaś pomyłka.
60
Mgm25
(edytowany)

Z braku laku…

Bardzo irytująca ,wiecznie łkająca bohaterka.Przemiana bardzo złego gangstera w romantycznego kochanka nie przekonuje.
60

Popularność