Opis

Poradnik do gry „Call of Duty 4: Modern Warfare” zawiera szczegółowe rozwiązanie kampanii dla jednego gracza, ilustrowane licznymi obrazkami. Oprócz tego znajdują się tu informacje o materiałach wywiadowczych, odblokowujących oszustwa w programie.

Call of Duty 4: Modern Warfare - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Zbędna załoga (Materiały wywiadowcze)
  • Zaciemnienie (Materiały wywiadowcze)
  • Wszyscy w kamuflażu (Materiały wywiadowcze)
  • Jeden strzał, jeden trup (Materiały wywiadowcze)
  • Grzechy ojca (Materiały wywiadowcze)
  • Szok i zdumienie (Materiały wywiadowcze)
  • Jeden strzał, jeden trup (Solucja)
  • Bagno (Materiały wywiadowcze)
  • Ultimatum (Materiały wywiadowcze)
  • Wszyscy na miejscu (Materiały wywiadowcze)

Informacja o grze

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin, za które odpowiada studio Infinity Ward. Tym razem jednak autorzy postanowili zrezygnować z akcji rozgrywającej się podczas II wojny światowej i uraczyli nas zmaganiami w czasach nam współczesnych.

Gra Call of Duty 4: Modern Warfare, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, X360, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 47


Call of Duty 4:Modern Warfareporadnik do gry

autor: "UV"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=700

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Materiały wywiadowcze

Zbędna załoga

Zaciemnienie

Charlie, nie surfuj

Bagno

Polowanie

Świnia bojowa

Szok i zdumienie

Kryjówka

Wszyscy w kamuflażu

Jeden strzał, jeden trup

Grzechy ojca

Ultimatum

Wszyscy na miejscu

Nie można walczyć w Sali Wojennej

Solucja

Zbędna załoga

Zaciemnienie

Charlie, nie surfuj

Bagno

Polowanie

Śmierć z nieba

Świnia bojowa

Szok i zdumienie

Pokłosie

Kryjówka

Wszyscy w kamuflażu

Jeden strzał, jeden trup

Gorączka

Grzechy ojca

Ultimatum

Wszyscy na miejscu

Nie można walczyć w Sali wojennej

Koniec gry

Klub Mile High

Wstęp

Nieoficjalny poradnik do gry Call of Duty 4: Modern Warfare zawiera szczegółowe rozwiązanie kampanii dla jednego gracza, ilustrowane licznymi obrazkami. Oprócz tego znajduje się tu lista wszystkich lokacji, w których można znaleźć materiały wywiadowcze, odblokowujące oszustwa w programie.

Materiały wywiadowcze

Zbędna załoga

W Call of Duty 4: Modern Warfare można znaleźć trzydzieści materiałów wywiadowczych, które w grze reprezentowane są przez laptopy. Ich kolekcjonowanie jest niezbędne, jeśli zamierzasz odblokować rozmaite bonusy i oszustwa dostępne w menu. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy listę wszystkich lokacji, w których można znaleźć omawiane materiały.

Zbędna załoga

Pierwszy laptop zlokalizowany jest w kajucie, z której wychodzi pijany marynarz. Po wejściu do pomieszczenia ze śpiącymi żołnierzami, spójrz na stół znajdujący się po lewej stronie.

Kolejny laptop leży na podłodze w pierwszej z trzech ładowni statku. Komputer zauważysz bez trudu po zejściu z pomostu.

Zaciemnienie

Zaciemnienie

Pierwszy laptop zdobędziesz już na początku zmagań na tym etapie. Leży on na stole, który zlokalizowany jest w pierwszej chatce, jaką napotkasz na swojej drodze.

Drugi komputer ukryty jest na piętrze budynku, w którym więziony jest rosyjski agent Nikołaj. Laptopa znajdziesz w ubikacji, tuż obok muszli klozetowej.

Charlie, nie surfuj

Charlie, nie surfuj

Po wtargnięciu do pierwszego budynku i zejściu na dół po schodach, zlokalizuj mały pokój obok sali z rozłożonymi na stołach środkami zagłady. Laptop leży tuż obok telewizora.

W trakcie przemierzania opanowanego przez bojowników miasta, zlokalizuj budynek pokazany na obrazku. W środku znajdują się schody, które zaprowadzą Cię na piętro. Laptop leży na jednym ze stołów.

Po wyeliminowaniu samochodu z terrorystą obsługującym karabin maszynowy, przejdź przez skrzyżowanie i zlokalizuj budynek pokazany na obrazku. Wejdź po schodach na piętro. Komputer zlokalizowany jest na jednym ze stołów po lewej stronie.

Bagno

Bagno

Po zlikwidowaniu wrogów w budynku przy pomocy karabinu maszynowego, wejdź do pokoju na tym samym piętrze, który kilka sekund wcześniej został otworzony przez Amerykanów. W środku znajdziesz komputer leżący na stoliku.

Po przejściu przez dziurę w siatce, znajdziesz się na bazarze. Za jedną ze stert tekturowych pudeł (w miejscu wskazanym na obrazku po lewej), zlokalizowany jest drugi i ostatni na tym etapie laptop.

Polowanie

Polowanie

Pierwszy laptop znajduje się w jednym z budynków w małej wiosce. Właściwy dom zaprezentowano na obrazku.

Drugi komputer leży na jednym ze stołów w pobliżu stodoły, w której znajdują się rakiety Stinger do niszczenia śmigłowców.

Świnia bojowa

Świnia bojowa

Gdy czołg zacznie ostrzeliwać wrogie pozycje w wąskiej uliczce, przesuń się w prawo i znajdź dwupiętrowy budynek z fragmentem wyrwanej ściany (ten sam co na obrazku). Wyjdź po schodach na górę. Komputer znajdziesz w rogu jednego z pomieszczeń, w którym ukrywają się bojownicy.

Gdy czołg zacznie ostrzeliwać wrogie pozycje w wąskiej uliczce, zlokalizuj sklep z wiszącymi na wystawie ubraniami (ten sam co na obrazku) i wejdź po schodach na piętro. Laptop leży na łóżku w jednym z opanowanych przez terrorystów pokojów.

Po wymianie ognia w zaułku ze stojącymi samochodami (tam gdzie Twoja drużyna była ostrzeliwana z okien przez cekaemy), poczekaj aż towarzysze otworzą drzwi do budynku (możesz go zobaczyć na obrazku) i wejdź na górę. W pomieszczeniu z którego byłeś ostrzeliwany, leży ostatni komputer.

Szok i zdumienie

Szok i zdumienie

Komputer zlokalizowany jest na drugim piętrze budynku, w którym uwięziony jest oddział amerykańskich Marines.

Po uwolnieniu sojuszniczego oddziału, wejdź do zlokalizowanego nieopodal budynku. Wyjdź po schodach na górę i przeszukaj dokładnie piętro. Laptop schowany jest w malutkim pomieszczeniu, tuż obok klatki schodowej.

Kryjówka

Kryjówka

Laptop zlokalizowany jest w pierwszym z napotkanych budynków na wzgórzu. Aby go zdobyć, przeszukaj dokładnie wszystkie pokoje na piętrze domu.

W miejscu gdzie pojawił się wóz opancerzony, stoi dwupiętrowy dom. Komputer znajdziesz na parterze, na jednym ze stolików.

Wszyscy w kamuflażu

Wszyscy w kamuflażu

Komputer znajduje się w cerkwi, a dokładniej w wieży, którą okupował jeden z żołnierzy wroga. Na górę wejdziesz po drabinie (takiej jak na obrazku).

Drugi laptop stoi na beczkach, a pilnowany jest przez grupę żołnierzy wroga, stacjonujących w pobliżu kontenerów. Zdobycie tego komputera wiąże się z wcześniejszym zabiciem stojących obok przeciwników, dlatego konieczne jest wdanie się w walkę.

Po zabiciu strażnika stojącego na szczycie schodów przeciwpożarowych, wdrap się po tych ostatnich na samą górę i przejdź przez okno do małego pomieszczenia. Laptop leży na stoliku.

Jeden strzał, jeden trup

Jeden strzał, jeden trup

W