NHL 2001 - poradnik do gry - Radosław "DeXtEr [)(] DoLbY" Kondeja - ebook
7,90 zł

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Poradnik do sportowej gry NHL 2001 jest przeznaczony dla graczy początkujących, dopiero zaczynających zmagania na lodzie. Zawiewa opis ustawień, trybów gry oraz informacje o sterowaniu i taktyce.

NHL 2001 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Strategie ofensywne
  • Zawodnik
  • Drużyna
  • Sterowanie
  • Wybór uniformu (Tryby gry)
  • Turniej (Tryby gry)
  • Playoff (Tryby gry)
  • Sezon (Tryby gry)
  • Bullity (Tryby gry)
  • Uruchomienie (Tryby gry)

Informacja o grze

Edycja 2001 jednej serii symulujących rozgrywki hokejowe. Dzięki wykorzystaniu oficjalnej licencji gra może się pochwalić odwzorowaniem wszystkich rzeczywistych drużyn i zawodników ligi NHL. W porównaniu z poprzednimi odsłonami zwiększono realizm rozgrywki i rozbudowano opcje sieciowe.

Gra NHL 2001, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier sportowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 15

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.NHL 2001poradnik do gry

autorzy: Radosław "DeXtEr [)(] DoLbY" Kondeja, Łukasz "Crash" Kendryna

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=24

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Menu główne - Tryby gry

Tryby gry

Uruchomienie

Bullity

Sezon

Playoff

Turniej

Wybór uniformu

Sterowanie

Drużyna

Zawodnik

Strategie ofensywne

Strategie defensywne

Wstęp

Przedstawiam poradnik do sportowej gry NHL 2001. Na samym wstępie chciałbym mocno zaznaczyć, iż jest on przeznaczony wyłącznie dla graczy początkujących, dopiero zaczynających zmagania na lodzie. Żaden hardcore'owy "łyżwiarz" nie znajdzie w nim nic, czego by już nie wiedział, przedstawiłem podstawowe założenia gry, dlatego jeśli znasz zależność miedzy warunkami atmosferycznymi, a wynikami osiągniętymi w turniejach hokeja, to nie ma sensu, abyś dalej zgłębiał się w tym tekście. Natomiast, jeśli jesteś nowicjuszem, to jak najbardziej zachęcam do lektury i skorzystania z informacji zawartych w tym poradniku.

Menu główne - Tryby gry

Gra posiada kilka rodzajów rozgrywek, a także kilka dodatkowych opcji, które postaram się pokrótce opisać w tym rozdziale poradnika.

1. Uruchomienie: jest to szybkie uruchomienie gry, po pokonaniu dosłownie kilku opcji i ustawień od razu rozpoczynasz mecz, jest to przydatna funkcja dla nowicjuszy, którzy nie chcą tkwić w zawiłych statystykach, tylko pragną szybkiej zabawy, a przy tym nabyć podstawowe umiejętności, niezbędne do bezproblemowego grania na wyższych poziomach trudności i w bardziej skomplikowanych trybach.

2. Sezon: najbardziej