Wpisz kod

Jak otrzymać dostęp do książek?

1Wpisz otrzymany unikatowy kod.

2Załóż darmowe konto Legimi.

3Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wypożyczanie ebooków i audiobooków jest bezpłatne?

Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Kto może skorzystać z darmowej usługi Legimi?

Możliwość darmowego wypożyczania ebooków i audiobooków mają wyłącznie członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki województwa pomorskiego administrowanych przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku.

Co zrobić, by uzyskać kod dostępu?

W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego, należy zgłosić się do swojego moderatora DKK, który może go przydzielić.

Jak aktywować kod dostępu do usługi Legimi?

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dkk_pomorskie. Następnie wszystkie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Na jak długo mogę wypożyczać ebooki i audiobooki?

Dostęp ważny jest przez miesiąc od daty aktywacji kodu. Po upływie tego okresu należy udać się do biblioteki po następny kod, jednak nie wcześniej niż miesiąc po zakończeniu ważności poprzedniego.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?

W ramach limitu każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki i słuchać audiobooki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy wypożyczane z biblioteki w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle. Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/certyfikowane-czytniki/.