Wpisz kod

Jak otrzymać dostęp do książek?

1Wpisz otrzymany unikatowy kod.

2Załóż darmowe konto Legimi.

3Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy wypożyczanie ebooków jest bezpłatne?

Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Czy muszę być użytkownikiem biblioteki, by wypożyczyć ebooka?

Dostęp do czytelni internetowej Legimi.pl mogą uzyskać jedynie pracownicy oraz studenci SGGW posiadający aktywne konto biblioteczne. W celu uzyskania możliwości wypożyczania ebooków, czytelnicy proszeni są o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz jednostkę SGGW, w której jesteśmy zatrudnieni, a studenci kierunek studiów.

Czy mogę wypożyczyć ebooka online?

W celu uzyskania możliwości wypożyczania ebooków, czytelnicy proszeni są o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz jednostkę SGGW, w której jesteśmy zatrudnieni, a studenci kierunek studiów. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/biblioteka_SGGW/. Następnie wszystkie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Na jak długo mogę wypożyczać ebooki?

Kody aktywowane do 31.01.2022 są ważne przez pół roku od momentu aktywacji lub do wyczerpania zakupionego przez Bibliotekę limitu stron. Kody aktywowane po 01.02.2022 – są ważne przez 3 miesiące od momentu aktywacji lub do wyczerpania zakupionego przez Bibliotekę limitu stron.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?

W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy Czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli Czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla całej placówki.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy wypożyczane z biblioteki w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle. Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?

Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli Czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.