Wpisz kod

Jak otrzymać dostęp do książek?

1Wpisz otrzymany unikatowy kod.

2Załóż darmowe konto Legimi.

3Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy dostęp do ebooków i audiobooków jest bezpłatny?

Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Co mam zrobić, by wypożyczyć ebooka?

Możliwość wypożyczenia mają wyłącznie Polacy przebywający w Grecji

Czy mogę wypożyczyć ebooka/audiobooka online?

W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępu należy skontaktować się z Ambasadą pisząc wiadomość na adres: [email protected] Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/grecjaczyta/ Następnie wszystkie książki można wypożyczyć i pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Na jak długo mogę wypożyczyć ebooki?

Kod daje dostęp do usługi przez 1 miesiąc od aktywacji. Po upływie tego okresu należy zgłosić prośbę o następny kod drogą mailową na adres: [email protected].

Jaki jest limit wypożyczeni na czytelnika?

W ramach zamówionego prze Ambasadę pakietu każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. Jeśli przed upływem 3 miesięcy otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, znaczy to, że kończy się pula wykupiona przez placówkę.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy wypożyczane w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle. Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?

Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.