Sprawdź gdzie kończy się las - Nacht Ina - audiobook

Sprawdź gdzie kończy się las audiobook

Nacht Ina

4,3

Opis

 

Mglista Kotlina Kłodzka  i jej mrok, który znowu budzi się do życia. Drugi tom Mrocznej Serii z Kotliny Kłodzkiej!

Pierwsze jesienne dni w kotlinie przynoszą niepokojące wiadomości. Morderstwo młodej kobiety wstrząsa małą górską społecznością.

Do pomocy w  kłodzkim oddziale dochodzeniowym zostaje oddelegowana psycholożka – Klementyna Sawicka. Kobieta przeprowadza się do kotliny wraz z córką, aby wśród natury i dzikości krajobrazu szukać ukojenia. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa? Czy wynajmowane  mieszkanie, którego ściany zdobi mroczne malowidło, okaże się bezpieczną kryjówką?

Z pomocą może przyjść jej ambitna sierżant policji Karina Maj. Jednak toksyczny związek z niebezpiecznym  policjantem wysysa siły witalne z młodej policjantki. Czy wystarczy jej sił aby wyrwać się z chorego układu i zaangażować w śledztwo?

 

Ina Nacht wie doskonale, jak przyciągnąć uwagę czytelnika. Tajemnicze znaki na ciałach ofiar i niesamowite malowidło, a także mroczna i duszna, aż gęsta od emocji atmosfera działają jak narkotyk. Nie sposób odłożyć tej książki, dopóki nie przeczyta się jej do końca.

Hanna Greń

 

Świat Iny Nacht jest niepokojący, gęsty i hipnotyzujący. Przewracałam strony jak szalona, szukając odpowiedzi i drogi ucieczki, ale na to już za późno. Mrok Kotliny Kłodzkiej jest we mnie i tam pozostanie. 

Katarzyna Ziembicka, @aellirenn_czyta

 

W mrocznej dolinie kryje się zło, weszłam tam w pośpiechu i teraz nie mogę znaleźć drogi ucieczki. Historia kobiet, która powinna zmusić społeczeństwo do dyskusji. Posępne malowidła wciągają bohaterów do lasu, który się nie kończy. Może Ty, Drogi Czytelniku, będziesz w stanie uratować choć jedną z nich?

Katarzyna Zienkiewicz, @kachna.books.quality

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 7 min

Lektor: Ina Nacht

Oceny
4,3 (14 ocen)
8
2
4
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
joanka-b

Nie oderwiesz się od lektury

ciekawa opowieść
00
Honorat72

Całkiem niezła

Ciekawe 👍 Ale nie lubię tego słuchowiskowego stylu
00
Recenzent

Dobrze spędzony czas

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części
00
Solind

Całkiem niezła

Książka była dla mnie bardzo ciężka w odbiorze. Dużo fabularnych skrótów i przeskakiwania między bohaterami, wydarzeniami i dniami. Chaotyczne prowadzenie akcji i płytkie sprowadzenie postaci do roli tak ogromnych ofiar, że momentami aż to wszystko dusiło. Sięgnę po trzeci tom, ponieważ nie lubię porzucać serii i będę zadowolona gdy się skończy. Jakkolwiek się skończy.
00
EvkaSka

Całkiem niezła

1/3 książki można pominąć, ciekawi mnie zagadka kryminalna, a niekoniecznie wielostronnicowe psychodramy. Autorka bardziej specjalizuje się w opowieści erotyczno obyczajowej.
00

Popularność