LUST. Płomień namiętności - opowiadanie erotyczne - Sofia Fritzson - ebook + audiobook

LUST. Płomień namiętności - opowiadanie erotyczne ebook

Sofia Fritzson

0,0
3,99 zł

lub
Opis

„Jego ręce suną po jej plecach i ramionach, w drodze powrotnej pieszczą piersi, przez jej ciało przechodzi fala rozkoszy. Przyciska się do niego, a on kładzie dłonie na jej piersiach, zostawia jej usta".

Podczas wielkiej, efektownej zabawy sylwestrowej Felicia spotyka Adama, z którym rok wcześniej spędziła magiczną noc, ale odtąd o nim nie słyszała. Wreszcie aby się zrelaksować i przygotować na nieuniknioną kolizję, postanawia wziąć gorącą kąpiel w jacuzzi na zewnątrz swojego pokoju – mimo że nie ma bikini. Ale kiedy siedzi w ciepłej wodzie, wokół ciemności nocy i błyszczącego śniegu, drzwi, których nie zauważyła, otwierają się...

Płomień namiętności to erotyczna krótka opowieść, która obudzi w tobie tęsknotę za idealnym sylwestrem i magicznym spotkaniem seksualnym.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 28

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sofia Fritzson

Płomień namiętności - opowiadanie erotyczne

Lust

Płomień namiętności - opowiadanie erotyczneprzełożyła Anna P. tytuł oryginałuEn flamma av passionZdjęcia na okładce: Shutterstock Copyright © 2017, 2019 Sofia Fritzson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209761

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Płomień namiętności

Felicia wyłącza silnik i wysiada z samochodu. Trzęsie się, zapina kurtkę. Mimo chłodu zakradającego się pod kołnierz i stóp marznących w kozakach przystaje i spogląda na elegancką żółtą willę otuloną iskrzącym się śniegiem. Mimo że do przyjęcia zostało jeszcze kilka godzin, już zaczęło się ściemniać, a wzdłuż odśnieżonego chodnika rozstawiono latarenki ogrodowe ze świeczkami, krzewy przy schodach przed wejściem ozdobiono świecącymi lampkami. Całość tworzy przyjemną atmosferę. W oknach palą się adwentowe świeczniki, rzucając ciepły, żółty blask. Widok jest bardzo zachęcający, Felicia wyjmuje walizkę z tylnego siedzenia i rusza w stronę domu.

Zanim jeszcze dociera do drzwi, te uchylają się, a na schody wychodzi Josefin.

– Nareszcie! – wykrzykuje i mocno przytula Felicię. – Myślałam, że nie przyjedziesz. Dlaczego tak długo to trwało?

– Zgubiłam się – przyznaje Felicia.

– Przecież byłaś tu rok temu, na weselu. Twoja orientacja w terenie jest doprawdy beznadziejna. – Josefin się śmieje, ale to uprzejmy śmiech, który łagodzi komentarz.

– Ale zimno! Zapraszam do środka! – Josefin podnosi walizkę, stawia ją w przedpokoju, po czym zamyka za nimi drzwi. Potem bierze od Felicii kurtkę i odwiesza do garderoby. – Filip pojechał na stację kolejową po kolegę – informuje Josefin. – Mamy jeszcze sporo przygotowań przed przyjęciem, więc nie zdziw się, jeśli spotkasz go dopiero wieczorem.

Na końcu korytarza stoi ogromna, bujna choinka ustrojona na czerwono i złoto.

– Pomyślałam, że zechcesz ten sam pokój co rok temu – oznajmia Josefin.

Felicia czuje skurcz w brzuchu, ale zmusza się do uśmiechu, przytakuje.

– Świetnie. – Udaje, że jest zajęta walizką, ale ciemną grzywką zasłania na twarz.

– Poczekaj, aż zobaczysz, jak go udoskonaliliśmy – zapowiada Josefin i prowadzi gościa do tylnej części domu. – Wszyscy będą się bili, żeby móc do ciebie zajrzeć.

– To duże przyjęcie? – pyta zaniepokojona Felicia.

– Jest sylwester, jasne, że to duże przyjęcie – odpowiada Josefin, jakby oczywistością było, że wszyscy chcą przywitać Nowy Rok z pompą. – Zaprosiłam wszystkich znajomych. Prawie – dodaje ze śmiechem.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.