LUST. Namiętne spotkania 2: Jesper - opowiadanie erotyczne - Sofia Fritzson - ebook + audiobook

LUST. Namiętne spotkania 2: Jesper - opowiadanie erotyczne ebook

Sofia Fritzson

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Emmi to nieodwzajemniona miłość Jespersa z dzieciństwa. Kiedy ponownie spotyka Emmi po pobycie za granicą, jego uczucia okazują się niezmienione. Czy będą teraz mogli je spełnić?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 23

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sofia Fritzson

Namiętne spotkania 2: Jesper - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Emil Chłabko

Lust

Namiętne spotkania 2: Jesper - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Emil Chłabko

Tytuł oryginałuJesper - En hemlighet, tre passionerade möten 2

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2016, 2020 Sofia Fritzson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209716

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Puka raz, dwa razy, trzy razy i czekając, słucha w napięciu. Drzwi się otwierają i nagle przed nim staje ona, z uśmiechem na wargach i piegami na nosie. On wkłada rękę do kieszeni, żeby nie pogłaskać dziewczyny po policzku. Jej oczy są lekko zielone, a jasne blond włosy krótko obcięte i rozwichrzone. Cienki, jedwabny szlafrok z paskiem w talii zakrywa górną część ciała i połowę ud. On siłą przenosi spojrzenie dalej, żeby nie zatrzymać się na jej kilometrowo długich, nagich nogach. Stopy są gołe, a paznokcie ostro jaśnieją na pomarańczowo.

– Jeppe! Wróciłeś! – Rzuca się do przodu i chwyta go w mocnym uścisku.

Oszołomiony obejmuje ją ramionami i ostrożnie kładzie ręce na lśniącym na jej plecach materiale. To jak trzymać bombę. Jeżeli niechcący muśnie niewłaściwe miejsce, wszystko może pójść w diabły. Ona ładnie pachnie, świeżym i orzeźwiającym zapachem jabłka i wanilii. Mężczyzna automatycznie bierze głęboki wdech i zostaje wyrzucony w przeszłość. Emmi w jego ramionach, pachnąca i cudowna.

– Wyprowadzasz się stąd, potem bez słowa uciekasz za granicę i nigdy nie wracasz ani nie odwiedzasz. Powinnam ci za to przylać. – Uwalnia się z objęć i uderza go pięścią w ramię. – Co masz do powiedzenia na swoją obronę?

On unosi brew i się uśmiecha.

– Au?

Jej oczy się zwężają.

– Słuchaj, w sumie to trenowałam, dotknij tutaj.

W pierwszej chwili boi się, że ona zrzuci z siebie tę jedyną małą rzecz, którą ma na sobie, i pokaże mu miejsce, w którym ma ją dotknąć. Ta Emmi, którą znał w młodości, mogła to zrobić i była całkowicie niezdolna do wyważenia, kiedy jest moment do szaleństw, a kiedy nie. Wszystkie zwariowane rzeczy, których zwykli ludzie po prostu nie robią, ona robiła bez mrugnięcia okiem.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.