LUST. Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 - opowiadanie erotyczne - Sofia Fritzson - ebook + audiobook

LUST. Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 - opowiadanie erotyczne ebook

Sofia Fritzson

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Jill ma dość związków. Po kilku randkowych niepowodzeniach postanawia skupić się na swojej karierze i kupnie wymarzonego mieszkania. Ale kim jest mężczyzna, który pojawia się w jej biurze i nalega na randkę? Mężczyzna, który rozpala jej ciało i serce i sprawia, że Jill pragnie pozbyć się wszelkich zahamowań? Przypadkowe spotkanie w zepsutej windzie z tym intrygującym nieznajomym może sprawić, że Jill zmieni zdanie o randkowaniu...

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 24

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sofia Fritzson

Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Emil Chłabko

Lust

Jill: Jedna tajemnica i trzy namiętne spotkania 3 - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Emil Chłabko

Tytuł oryginałuJill - En hemlighet, tre passionerade möten 3

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2016, 2020 Sofia Fritzson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209723

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Jill wciska przycisk od windy i bierze głęboki, krzepiący oddech. Drzwi się otwierają, a ona wchodzi na miękką wykładzinę, wciska numer piętra i opiera się o ścianę. Odruchowo łapie mocniej kubek z kawą, pewniej chwyta torebkę i ściska pod pachą teczkę z papierami. W teczce jest cel, do którego dąży – mieszkanie, którego zawsze pragnęła i o którym marzyła, to znaczy mieszkanie na ostatnim piętrze. Dziś wieczorem je kupi. Jest już pewna.

Winda nabiera prędkości, a w żołądku pojawia się ścisk. Jill zamyka oczy i koncentruje się na swojej wewnętrznej wizji. Czyste, białe ściany. Lśniący parkiet. Balkon. Widzi samą siebie, jak otwiera drzwi na taras. Cienkie, jasne zasłony powiewają na wietrze, gdy wychodzi na chłodną podłogę z drewna. Przykłada dłonie do solidnej, drewnianej balustrady i spogląda na miasto. Zachód słońca nadaje budynkom nostalgiczną poświatę mimo intensywności życia, które toczy w dole na ulicach. Jill uwielbia puls miasta. Nigdy nie robi się naprawdę cicho, nawet nocą. Stoi tak samotnie w mroku, podczas gdy wiatr rozwiewa włosy, i nagle pragnie mieć kogoś, z kim dzieliłaby to uczucie. Tę radość z powodu mieszkania, które w końcu jest jej. Kogoś, kto otwiera butelkę wina i podaje jej kieliszek z idealnie schłodzonym napojem, który podczas sączenia łaskocze jej wargi. Kogoś, kto odgarnia czarny kosmyk z jej twarzy, kogoś, kto obejmuje ją w talii i zsuwa dłonie na biodra. Kogoś, kto ciasno przyciska swoje mocne ciało i szepcze jej imię, po czym w końcu ją całuje. Kogoś, kto kładzie dłoń na jej łokciu i mówi:

– Jesteśmy.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.