LUST. Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 - opowiadanie erotyczne - Sofia Fritzson - ebook + audiobook

LUST. Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 - opowiadanie erotyczne ebook

Sofia Fritzson

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Josephine i Philip mają się pobrać. Oboje wiedzą, że są dla siebie stworzeni, a Josephine nigdy nie marzyła o niczym – ani nikim – innym. Jednak na swoim wieczorze panieńskim Josephine spisuje na kartce papieru swoją najskrytszą fantazję erotyczną. Fantazję, która skrywa się tak głęboko w jej świadomości, że nawet ona sama ledwo zdaje sobie z niej sprawę. W wieczór kawalerski Philipa Josephine budzi się w środku nocy, a przy jej łóżku stoi nieznajomy mężczyzna w masce. Po chwili zostaje przywiązana do ramy łóżka. Czy właśnie spełnia się jej fantazja? I kim jest ta znajoma postać skrywająca się za maską...?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 19

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sofia Fritzson

Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Emil Chłabko

Lust

Josefin: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 2 - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Emil Chłabko

Tytuł oryginałuJosefin - En fantasi, två sensuella nätter 2

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2016, 2020 Sofia Fritzson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209747

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

W mieszkaniu Josefin i Filipa, północ

Ostrożnie stawiając kroki, wchodzi do sypialni i przygląda się leżącej w łóżku kobiecie. Otoczona jest dużymi poduszkami, tkaninami w najgłębszym odcieniu bordo oraz wezgłowiem i zanóżkiem z czarnego, kutego żelaza. Światło ulicznych latarni sączy się przez szpary w żaluzjach i tworzy pasiasty wzór na jej policzku. Chce wyciągnąć rękę i jej dotknąć, pogłaskać gładką jak jedwab, miękką skórę, ale nie chce ryzykować, że ją obudzi. Ona nie ma pojęcia, że on tu jest, że stoi tuż obok.

Jej oczy są zamknięte, a oddech równy i spokojny. Długie rudoblond włosy leżą rozrzucone na poduszce, a on ma ochotę wziąć jeden kosmyk i go powąchać, ale się powstrzymuje. Jej ciało jest całkowicie schowane pod grubą puchową kołdrą. Chwyta jej dół i powoli z niej ściąga. Najpierw zostają odsłonięte ramiona, cienka koszulka, w której śpi, a potem koronkowe majtki i długie, szczupłe, opalone nogi.

Wzdycha przez sen i zmienia pozycję. Cała ta naga skóra przed nim trafia prosto do jego krwiobiegu, a on musi poprawić spodnie w kroku. Jest tyle rzeczy, które chce z nią robić, i ma dla siebie całą noc. Całą noc.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.