LUST. Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 - opowiadanie erotyczne - Sofia Fritzson - ebook + audiobook

LUST. Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 - opowiadanie erotyczne ebook

Sofia Fritzson

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Jennifer przywykła do rozczarowań. Adrian, ojciec jej nienarodzonego dziecka, jest jednym z nich. Odkąd zaszła w ciążę, a on zostawił ją samą, Jennifer jest zdana tylko na siebie. Właśnie wtedy wpada na Robina, kolegę Adriana. Słodkiego, wrażliwego, spokojnego i opiekuńczego Robina. Czy on będzie wyjątkiem? To pytanie dręczy Jennifer od czasu ich niespodziewanego pocałunku. Czy czeka ich wspólna, radosna przyszłość? Czy to zbyt skomplikowane...?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 24

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Sofia Fritzson

Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 - opowiadanie erotyczne

Tłumaczenie Emil Chłabko

Lust

Jennifer: Jedna fantazja i dwie zmysłowe noce 1 - opowiadanie erotyczneTłumaczenie Emil Chłabko

Tytuł oryginałuJennifer - En fantasi, två sensuella nätter 1

Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2016, 2020 Sofia Fritzson LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209730

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Spóźnia się. Jennifer zerka na komórkę. Ani nie zadzwonił, ani nie napisał esemesa, że będzie później, a ona czeka już pół godziny. Czekanie to chyba jedyna rzecz, jaką ostatnio robi – aż Adrian się przyzwyczai, aż Adrian dojrzeje, aż Adrian pojmie, że za cztery miesiące będzie tatą. Do tej pory całe to czekanie było bez sensu.

Ogródek restauracyjny wypełnia się gośćmi, którzy przyszli na lunch, a ona przenosi się do cienia pod rozległą markizą chroniącą przed męczącym lipcowym upałem. Szmer rozmów i śmiechu przypomina jej, że życie płynie dalej, że się nie zatrzymało tylko dlatego, że ona tu stoi i czeka na swojego byłego chłopaka. Może zrobić to sama, bez niego – dokładnie tak, jak wszystko inne.

Ściśnięte gardło boli od powstrzymywania łez, gdy Jennifer wychodzi z cienia i rusza przed siebie w powolnym, spacerowym tempie. Nie jest tak szybka i sprawna, jak dawniej. Brzuch jest okrągły jak piłka futbolowa, ale jak na razie nie dokucza jej jeszcze ból z powodu opuchniętych nóg czy rozejścia spojenia łonowego. Nie łudzi się oczywiście, że ją to ominie, ale myśl o tym nie jest tak uciążliwa, jak się spodziewała. Nawet jeśli ta ciąża od początku była nieplanowana, nie może się doczekać swojego nowego życia. Chciałaby tylko, żeby tata dziecka podzielał jej podejście.

– Hej, Jennifer! – Facet, który się przed nią zatrzymuje, jest wysoki i tyczkowaty, ubrany w dżinsy i polo, a czarne, nieco przydługie włosy opadają mu na jedną brew. Przygląda się jej orzechowymi oczami. – Oj, ale jesteś duża. Urosłaś, znaczy chodzi mi o to, że on urósł, w sensie brzuch. – Wzdycha głęboko i bierze kolejny wdech. – Zacznę jeszcze raz. Fajnie cię widzieć, co słychać?

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.