Wichura i trzciny - Irena Krzywicka - ebook + audiobook

Wichura i trzciny ebook i audiobook

Irena Krzywicka

4,5

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Powieść oparta na autentycznych wydarzeniach. Jej bohater, Grzegorz Polański, jest młodym człowiekiem zmagającym się z chorobą Heinego-Medina. Nastolatek, niegdyś wysportowany i przebojowy, musi stawić czoła niepełnosprawności, bezsilności, świadomości braku szans na spełnienie niegdysiejszych marzeń. Grzegorz ma jednak wiele determinacji oraz wsparcie – pomagają mu matka i przyjaciel, Michał.Bohaterowie powieści to postacie złożone, pełne wewnętrznych dylematów, zmagające się ze zwątpieniem. Mimo słabości wciąż jednak konsekwentnie dążą do celu, dostrzegając drugiego człowieka i wychodząc mu naprzeciw.-

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 285

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 6 godz. 53 min

Lektor: Ewa Sobczak
Oceny
4,5 (12 ocen)
9
1
1
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
elzab1

Nie oderwiesz się od lektury

Wspaniała książka, która bardzo zapadła mi w pamięć. W latach 60-tych, czyli w czasach mojego dzieciństwa, widoczni byli ludzie, w większości młodzi, którzy zapadli na chorobę Heinego-Medina. Tak a propos szczepić, czy nie szczepić dzieci. Szczepionkę wynalazł polski uczony Hilary Koprowski, ratując pokolenia od tej strasznej w skutkach choroby wirusowej. Czytając tę książkę opartą przecież na faktach, warto o tym pamiętać!
00
Piotrr1S

Nie oderwiesz się od lektury

Piękna.
00
patrycjastezycka

Nie oderwiesz się od lektury

piękna zyciowa książka. potęga podświadomości ludzi chorych. wzloty i upadki. polecam
00

Popularność