Warhammer 40,000: Space Marine - poradnik do gry - Michał "Kwiść" Chwistek - ebook

Warhammer 40,000: Space Marine - poradnik do gry ebook

Michał "Kwiść" Chwistek

0,0

Opis

Poradnik do gry Space Marine zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami dotyczącymi trudniejszych starć i opisami silniejszych przeciwników oraz znajdziek. Lokalizacja wszystkich 48 SERWOCZASZEK została szczegółowa opisana oraz zilustrowana.

Warhammer 40,000: Space Marine - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • 17 - Człowiek Kontra Demon (Opis przejścia)
  • 1 - Lądowanie na planecie (Opis przejścia)
  • 15 - Książę Demonów (Opis przejścia)
  • 11 - Droga Bez Powrotu (Opis przejścia)
  • 9 - Broń (Opis przejścia)
  • 14 - Zwycięstwo i Poświęcenie (Opis przejścia)
  • 8 - Szepty Umarłych (Opis przejścia)
  • 2 - Przeciw wszystkiemu (Opis przejścia)
  • 4 - Tytany Graii (Opis przejścia)
  • Rozdział 2 (Serwoczaszki)

Informacja o grze

Warhammer 40,000: Space Marine jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), osadzoną w popularnym uniwersum space fantasy. Gracz wciela się w postać Kapitana Tytusa, żołnierza legionu kosmicznych marines, który wraz ze swym oddziałem próbuje odeprzeć inwazję orków na jedną z należących do Imperium planet. Twórcy zadbali o widowiskowe sekwencje walki z użyciem całego arsenału broni charakterystycznych dla Warhammera 40K. Rozgrywka oferuje możliwość zabawy solowej lub starć multiplayer z udziałem maksymalnie 16 graczy.

Gra Warhammer 40,000: Space Marine, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: X360, PS3, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 55

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność
Warhammer 40,000:Space Marineporadnik do gry

autor: Michał "Kwiść" Chwistek

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1159

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Opis przejścia

1 - Lądowanie na planecie

2 - Przeciw wszystkiemu

3 - Podbrzusze Bestii

4 - Tytany Graii

5 - Inkwizytor

6 - Legowisko Olbrzymów

7 - Serce Ciemności

8 - Szepty Umarłych

9 - Broń

10 - Dom Tajemnic

11 - Droga Bez Powrotu

12 - Umierająca Światłość

13 - Przebudzenie Olbrzyma

14 - Zwycięstwo i Poświęcenie

15 - Książę Demonów

16 - Iglica Szaleństwa

17 - Człowiek Kontra Demon

Serwoczaszki

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

Rozdział 7

Rozdział 8

Rozdział 9

Rozdział 10

Rozdział 12

Rozdział 13

Rozdział 15

Rozdział 16

Wprowadzenie

Poradnik do gry Space Marine zawierakompletny opis przejścia gry, wrazz poradami dotyczącymi trudniejszych starć i opisami silniejszych przeciwników. Oprócz tego obszerny fragment tekstu poświęcony został występującym w grze znajdźkom. Lokalizacja wszystkich 48 SERWOCZASZEK została szczegółowa opisana oraz zilustrowana, dzięki czemu bez problemu odkryjesz i wysłuchasz wszystkich ukrytych w grze nagrań.

W celu ułatwienia korzystania z poradnika, wprowadzone zostały różnokolorowe czcionki, oraz specjalne oznaczenia.

Legenda:

Kolor czerwony - bronie, amunicja.

Kolor pomarańczowy - serwoczaszki/nagrania.

Kolor zielony - umiejętności, ważne elementy gry.

Pogrubienie - używane klawisze oraz przyciski.

[1], [2] - znaki odwołujące do znajdujących się nad tekstem screenów. Jedynka oznacza obrazek po lewej, a dwójka po prawej stronie.

Michał "Kwiść" Chwistek (www.gry-online.pl)

Opis przejścia

1 - Lądowanie na planecie

1 - Lądowanie na planecie

Po wylądowaniu na planecie, zostaniesz szybko wprowadzony w podstawy sterowania. Do przemieszczania używaj klawiszy W, A, S, D oraz myszki. Ataki wręcz wykonuj PPM, a strzelaj LPM. Pokonaj w ten sposób pierwszą falę przeciwników.

Gdy mniejsze orki zginą, pojawią się nieco większe stwory [1]. Ogłusz je wciskając F, a następnie wykonaj egzekucję (E), regenerując w ten sposób swoje punkty zdrowia [2]. Broń palną możesz przeładować klawiszemR.

Idąc dalej prosto, zostaniesz ostrzelany z prawej strony przez jednego z orków [1]. Wyceluj w niego wciskając ŚPM, a następnie zastrzel. Żeby go zabić możesz też strzelić w wybuchającą beczkę po prawej [2].

Kawałek dalej czeka cię kolejne starcie [1]. Podczas walki unikaj środka lokacji, gdyż trafi w to miejsce rakieta, która zada ci sporo obrażeń [2].

W prawym rogu znajdziesz kolejnego orka stojącego obok beczki [1]. Wysadź go i idź dalej prosto. Spotkasz tam dowódcę wrogiej armii [2].

Teraz twoim zadaniem jest uszkodzić statek przeciwnika. Na początku szybki atakami i ciosami ogłuszającymi wykończ nadbiegające orki [1]. Aby uniknąć otoczenia, wykonuj szybkie przewroty, wciskając klawisz SPACJI[2].

Gdy teren będzie czysty, pobiegnij prosto, podejdź do działka przeciwlotniczego i użyj przycisku E [1]. Obrócisz je w ten sposób, że zestrzeli okręt przeciwnika [2].

2 - Przeciw wszystkiemu

2 - Przeciw wszystkiemu

Twoim kolejnym zadaniem jest odszukanie Leandrosa i Sidonusa. Na początku idź cały czas prosto, do miejsca oznaczonego pulsującą pięścią [1]. Dalsza droga zaprowadzi cię do niskiego uskoku. Zeskocz na dół i wystrzelaj stojących po lewej przeciwników [2].

Gdy dotrzesz do rozwidlenia dróg, skręć w prawo. Wysadź stojącą tam barykadę [1], a następnie podejdź do unoszącej się w powietrzu serwoczaszki [2]. Możesz ją podnieść wciskając E l wysłuchać przytrzymując ten sam klawisz. W grze zostało ukrytych wiele podobnych przedmiotów, a lokalizację wszystkich z nich znajdziesz w poświęconej im części poradnika. Zdobyte wcześniej nagrania możesz odsłuchać w opcji "Dzienniki Audio" w menu głównym (Esc).

Po zebraniu przedmiotu wróć na skrzyżowanie i wybierz ostatnią niesprawdzoną ścieżkę [1]. Napotkani przeciwnicy nie powinni sprawić cię większych kłopotów [2].

Będą oni chronić oznaczonego zębatkami pojemnika [1], wewnątrz którego znajdzieszBolter. Podnieś go wciskając E[2]. Bronie możesz zmieniać scrollem na myszce lub przy pomocy klawiszy numerycznych.

Użyj nowo zdobytego karabinu, aby zabić szarżujące orki [1], a następnie udaj się od miejsca, z którego atakowali przeciwnicy. Idąc cały czas prosto, uważnie przyglądaj się balkonom na górze. Zza balustrady jednego z nich zostaniesz ostrzelany przez dwóch wrogów [2].

Kawałek dalej spotkasz Leandrosa, który samotnie walczy z hordą rozwścieczonych orków [1]. Pomóż mu zabić przeciwników, chowając się co jakiś czas w korytarzu, z którego przyszedłeś [2]. Przeciwnicy będą atakować zarówno z góry, jak i z dołu, więc staraj się zabijać raz jednych, raz drugich.

W pewnym momencie rozpocznie się krótka cut-scenka, a chwilę później pojawią się kolejni wrogowie [1]. Zastrzel ich za nim do ciebie podbiegną. Po walce uważnie zbadaj pomieszczenie. Znajdziesz w nim skrzynki z amunicją [2], których możesz użyć wciskając E.

Idąc dalej prosto dojdziesz do systemu okopów, a w oddali powinieneś zobaczyć walczących żołnierzy [1]. Podbiegnij do nich przytrzymując Lewy SHIFT i zabij parę orków [2].

Kolejni przeciwnicy czekają kawałek dalej [1]. Gdy ich wykończysz, zbierz amunicję i udaj się w zaznaczone pięścią miejsce [2].

Po