The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry - Michał "Kwiść" Chwistek - ebook

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry ebook

Michał "Kwiść" Chwistek

5,0

Opis

Poradnik do gry The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard zawiera opis przejścia zadań bractwa Dawnguard oraz Wampirów. W opracowaniu znajdziesz również opis wszystkich zadań pobocznych. Dzięki poradnikowi zdobędziesz również nowego wierzchowca - Avraka.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Wstępowanie do Dawnguard (Początek)
  • Awakening (Początek)
  • Bloodline (Początek)
  • Ścieżka lorda wampirów
  • A New Order (Ścieżka Dawnguarda)
  • Dawnguard (Zadania poboczne frakcji)
  • Prophet (Ścieżka lorda wampirów)
  • The Bloodstone Chalice (Ścieżka lorda wampirów)
  • Touching The Sky (2) (Ścieżka lorda wampirów)
  • Prophet (Ścieżka Dawnguarda)

Informacja o grze

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard jest pierwszym dużym dodatkiem typu DLC do bestselerowej gry cRPG autorstwa studia Bethesda Softworks. Fabuła rozszerzenia koncentruje się wokół potężnego wampirzego lorda, który przy użyciu tytułowych prastarych zwojów zamierza na zawsze spowić kontynent Tamriel mrokiem. Jego plan starają się powstrzymać łowcy wampirów - tytułowi Dawnguard.

Gra The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł premierę światową miał w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 51

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
5,0 (1 ocena)
1
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność
The Elder Scrolls V: SkyrimDawnguardporadnik do gry

autor: Michał "Kwiść" Chwistek

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1260

[email protected]

Spis treści

Poradnik do gry - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Początek

Wstępowanie do Dawnguard

Awakening

Bloodline

Ścieżka lorda wampirów

The Bloodstone Chalice

Prophet

Chasing Echoes

Beyond Death

Scroll Scouting

Unseen Visions

Touching The Sky (1)

Touching The Sky (2)

Ścieżka Dawnguarda

A New Order

Prophet

Chasing Echoes

Beyond Death

Scroll Scouting

Touching The Sky (1)

Touching The Sky (2)

Wspólne zadania poboczne

Find Arvak's skull in the Soul Cairn

Impatience of a Saint

Soul Husks

Lost to the Ages (1)

Lost to the Ages (2)

Zadania poboczne frakcji

Dawnguard

Wampiry

Poradnik do gry - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Niniejszy poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia zadań dwóch nowych ugrupowań wprowadzonych w dodatku DLC Dawnguad: bractwa Dawnguard orazWampirów. Oprócz tego znajdziesz w nim opis wszystkich zadań pobocznych, zarówno tych dostępnych dla obu frakcji, jak i misji przeznaczonych tylko dla łowcy wampirów lub wyłącznie dla wampirzego lorda. Dzięki poradnikowi zdobędziesz również nowego demonicznego wierzchowca Avraka, który ułatwi ci poruszanie się po prowincji Skyrim i tajemniczym świecie władców dusz.

Dodatkowe uwagi

Poradnik zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne:

Kolor czerwony odnosi się przede wszystkim do napotykanych w trakcie przemierzania świata gry postaci niezależnych, choć oznaczeni zostali nim również przeciwnicy, dzikie zwierzęta oraz potwory.

Kolor niebieski odnosi się do nazw lokacji, zarówno tych głównych, które pojawiają się na mapie świata, jak i podrzędnych, dotyczących między innymi pojedynczych domostw czy kolejnych poziomów lochów.

Kolor zielony odnosi się do wszystkich odnajdywanych w trakcie gry przedmiotów, które po zebraniu trafiają do inwentarza sterowanej postaci

Kolor pomarańczowy odnosi się przede wszystkim do nazw Krzyków, Słów Mocy oraz zdolności wampirycznych, choć oznaczone zostały nim również pozostałe umiejętności i zaklęcia.

Michał "Kwiść" Chwistek (www.gry-online.pl)

Początek

Wstępowanie do Dawnguard

Uaktywnienie zadania

Aby rozpocząć linię fabularną dodatku Dawnguard musisz posiadać przynajmniej 10 poziom doświadczenia. Udaj się wtedy do dowolnego miasta i porozmawiaj z jednym ze strażników. Usłyszy od niego pogłoski na temat odrodzenia się walczącego z wampirami bractwa Dawnguard. Podobne informacje możesz również otrzymać od mężczyzny o imieniu Durak, który zagada do ciebie po tym jak zostaniesz zaatakowany przez wampiry (losowe zdarzenie). W jednym i drugim przypadku na mapie świata niedaleko Riften zaznaczona zostanie siedziba organizacji.

Żeby się do niej dostać, po wyjściu z miasta idź w prawo, aż dojdziesz do wyłożonej kamienia ścieżki. Skręć wtedy w lewo i biegnij cały czas prosto obserwując las po lewej.

Po jakimś czasie zobaczysz tam wejście do kanionu (Dayspring Canyon).

Idąc nim prosto, natkniesz się na innego przyszłego członka - Agmeara. Udaj się razem z nim prosto do Fortu Dawnguard. Pod drodze możesz jeszcze zagadać do obozującego przy szlaku Duraka. Ork wręczy ci nowy rodzaj broni - kuszę.

Gdy znajdziesz się wewnątrz warowni, porozmawiaj z Isranem. Dołącz do organizacji i poproś o pierwsze zadania.

Awakening

Nowy cel główny: Dowiedz się czego szukają wampiry

Celem twojej pierwszej misji jest zbadanie podziemi Dimhollow Crypt, gdzie podobno znajduje się starożytny artefakt wampirów. Kryptę znajdziesz niedaleko miasta Dawnstar. Żeby się do niej dostać, użyj ścieżki po wschodniej stronie góry.

Po wejściu do środka usłyszysz rozmowę dwóch wampirów. Dowiesz się z niej, że mężczyzna, który miał ci towarzyszyć został zamordowany. Pomścij go. Krwiopijcy i ich demoniczny pies powinni szybko zginąć od kilku bełtów. Gdy walka dobiegnie końca, zabierz przedmioty leżące przy ciele zabitego mężczyzny i wejdź do pomieszczenia na południu.

W środku znajdziesz łańcuch, przy pomocy którego otworzysz kratę na północy.

Idąc dalej przed siebie, natkniesz się na kolejnego wampira oraz grupkę nieumartych. Na lewo od miejsc, gdzie ich spotkasz znajduje się kolejna krata. Otwórz ją korzystając z pobliskiej dźwigni. W krypcie czeka cie jeszcze wiele podobnych walka. Zawsze staraj się w pierwszej kolejności zabijać wampiry, a następnie ich sługi.

Gdy zobaczysz krwiopijcę walczącego z pająkiem, poczekaj na zakończenie starcia. Dopiero po śmierci jednego z przeciwników, otwórz kratę i dobij osłabionego wroga. Kawałek dalej znajduje się przejście do Dimhollow Cavern.

W środku ponownie usłyszysz rozmawiające wampiry. Znajdziesz ich na dole z prawej przy ciele mężczyzny.

Pokonaj szybko wszystkich przeciwników, a następnie użyj przycisku stojącego na środku dużego okręgu.

Musisz