Sleeping Dogs - poradnik do gry - Michał "Kwiść" Chwistek - ebook

Sleeping Dogs - poradnik do gry ebook

Michał "Kwiść" Chwistek

0,0

Opis

Poradnik do gry Sleeping Dogs zawiera dokładny opis przejścia wszystkich misji i spraw policyjnych oraz tzw. Favor Missions. Ponadto w solucji znajdziecie mapki ze szczegółowym oznaczeniem poszczególnych dzielnic oraz opisy każdej z randek.

Sleeping Dogs - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Znajdźki i mapy
  • Randki
  • Follow Naz (Opis przejścia)
  • North Point (Zadania poboczne)
  • Stick up and delivery (Opis przejścia)
  • Vendor Extortion (Opis przejścia)
  • Hotshot Lead 4 (Opis przejścia)
  • Listening In (Opis przejścia)
  • Night market chase (Opis przejścia)
  • Big Smile Lee (Opis przejścia)

Informacja o grze

Sleeping Dogs to inspirowana filmami Johna Woo dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), za której produkcję odpowiada ekipa deweloperska studia United Front Games. Gracz wciela się w policyjnego detektywa, usiłującego przeniknąć do struktur niebezpiecznej organizacji mafijnej. Rozgrywka obfituje w widowiskowe sceny walk i pościgów po zatłoczonych ulicach Hongkongu.

Gra Sleeping Dogs, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 51

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność
Sleeping Dogsporadnik do gry

autor: Michał "Kwiść" Chwistek

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1270

[email protected]

Spis treści

Sleeping Dogs - poradnik do gry

Opis przejścia

Follow Naz

Vendor Extortion

Susan's Lunch

Night market chase

Stick up and delivery

Mini Bus Racket

Sparc Delivery

Popstar Lead 1 - Identified Supplier

Popstar Lead 2 - Arrested Supplier

Amanda

Club Bam Bam

Popstar Lead 3

Listening In

Hotshot Lead 1 - Entered Racing Scene

Chain of evidence

Payback

Hotshot Lead 2 - Gathered Surveillance

Uncle Po

Bride To Be

Hotshot Lead 3 - Water Street

The Wedding

Hotshot Lead 4

Meet The New Boss

Mrs. Chu's Revenge

Loose Ends

Final Kill

Initiation

Dockyard Heist

Intensive Care

Important Visitor

Fast Girls

Bad Luck

Conflicted Loyalties

The Funeral

Civil Discord

Buried Alive

The Election

Big Smile Lee

Zadania policyjne

Popstar Lead 1

Popstar Lead 2

Popstar Lead 3

Hotshot Lead 1

Hotshot Lead 2

Hotshot Lead 3

Hotshot Lead 4 - Hotshot

Serial Killer Lead 1

Serial Killer Lead 2

Serial Killer Lead 3

Kidnapper Lead 1

Kidnapper Lead 2

Kidnapper Lead 3

Zadania poboczne

North Point

Aberdeen

Kennedy Town

Central

Randki

Znajdźki i mapy

Sleeping Dogs - poradnik do gry

Poradnik do gry Sleeping Dogs to kompletne kompendium pozwalające przetrwać w nieprzyjaznym, wielkomiejskim środowisku Hongkongu i z powodzeniem stawić czoła potężnej, mafijnej organizacji. Bogato ilustrowany poradnik zawiera:

- szczegółowy opis przejścia gry

- opis wszystkich "Favor Missions" oraz spraw policyjnych

- mapki z zaznaczonymi skrzynkami, kapliczkami, kamerami oraz posążkami

- opis każdej z dostępnych randek

Sleeping Dogs to niezwykle udana gra akcji, w której wcielamy się w funkcjonariusza policji Wei Shena, próbującego rozprawić się z lokalnymi strukturami mafijnymi o nazwie Sun On Yee. Na gracza czekają długie godziny emocjonującej rozgrywki spędzone na wykonywaniu poszczególnych misji, choć nie zabrakło również opcji otwartej eksploracji miasta w stylu znanym z serii Grand Theft Auto czySaints Row.

Michał "kwiść" Chwistek (www.gry-online.pl)

Opis przejścia

Follow Naz

Zaraz po zakończeniu filmu wprowadzającego rozpocznie się scena ucieczki głównego bohatera przed policją. Twoim zadaniem jest podążanie za towarzyszem i wykonywanie pojawiających się na ekranie poleceń. Na początku przyspiesz przytrzymując przycisk X.

Ten sam przycisk służy również do przeskakiwania różnego rodzaju blokad i przepaści. Musisz wcisnąć go tuż przed przeszkodą.

Gdy twój towarzysz zostanie złapany, biegnij dalej przed siebie, przebijając się przez kolejne drzwi, aż trafisz na policyjną blokadę. Tam zakończy się scena pościgu, a Wei trafi do więzienia.

Po obejrzeniu filmiku podążaj dalej za Jackiem, który zaprowadzi cię do pomieszczenia, gdzie zostaniesz zaatakowany przez grupkę przeciwników.

Musisz ich pokonać, wykonując pojawiające się na ekranie kombinacje ciosów. Kwadrat służy do zadawania ciosów pięściami, a kółko do chwytania wrogów. Trzymanego gangstera możesz rzucić na ziemię (R2), uderzyć (kwadrat) lub rozbić o element otoczenia (wbiegnij na ścianę z trzymanym X).

Tym ostatnim sposobem musisz ogłuszyć przywódcę bandytów, celując nim w świecący na czerwono blat.

Gdy skończysz, zostaniesz przedstawiony Winstonowi. Porozmawiaj z mężczyzną, a następnie wyjdź na zewnątrz z resztą gangsterów.

W ciemnej uliczce twoim zadaniem będzie przetrzymanie ataków wrogów. Jak tylko jakiś przeciwnik zaświeci się na czerwono, wciśnij szybko trójkąt. Wykonasz w ten sposób kontratak, który ogłuszy przeciwnika. Pamiętaj jednak, że wciskając przycisk zbyt wcześnie, stracisz równowagę i przez krótką chwilę nie będziesz mógł kontratakować.

Vendor Extortion

Gdy skończysz walkę, otrzymasz zadania wyłudzenia od sprzedawców haraczu dla Winstona. Idąc za Jackiem dojdziesz do pierwszego zaznaczonego na mapie stoiska. Wciśnij obok niego trójkąt i odbierz zapłatę.

W przypadku drugiego handlarza będziesz musiał chwycić jego ochroniarza (kółko) i rzucić go na pobliską budkę telefoniczną. Wtedy mężczyzna zapłaci ci za ochronę.

Na trzecim i czwartym straganie czeka cię walka z grupkami bandytów.

Pokonaj ich, odbierz zapłatę, a następnie udaj się do sklepu z ubraniami. Wybierając rzeczy z tego samego zestawu, otrzymasz drobny bonus do statystyk, wiec staraj się dobierać je odpowiednio.

Po