Wiele do stracenia - Marcinowski Marek - ebook + audiobook

Wiele do stracenia ebook i audiobook

Marcinowski Marek

3,9

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!
Opis

Andrew Freshet sądzi, że złapał szczęście za ogon. Pnie się po szczeblach kariery w jednym z nowojorskich banków inwestycyjnych. Nic nie wskazuje na to, że zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zamieni jego życie w rozpędzony rollercoaster.

Nagle traci pracę, a jego żona wydaje wszystko na luksusowe torebki. Spłukany, z debetem na karcie, nie wie jeszcze, że gra dopiero się rozpoczyna.
 
Andrew Freshet ma poukładane życie. Nieoczekiwanie wszystko zaczyna się sypać. Towarzyszymy bohaterowi w długiej wędrówce od wysokościowców Manhattanu po pustynie Nowego Meksyku. Wokoło rozkręca się wir śmierci, a rzeczywistość – jeszcze przed chwilą spokojna i przewidywalna – nagle pokazuje wilcze kły.
– Andrzej Pilipiuk, autor kilkudziesięciu książek, laureat nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla

Kartel narkotykowy, przemytnicy staroegipskich zabytków, wyrachowani inwestorzy i burza uczuć. Powieść porywa czytelnika w świat wielkiej finansjery Nowego Jorku i bez ostrzeżenia funduje zaskakujące zwroty akcji. Do samego końca. Chociaż czy koniec to naprawdę koniec…?
– Monika Nieckarz, redaktorka, miłośniczka dobrych kryminałów, przyrody i koni mechanicznych w dużych stadach.

Powieść toczy się na trzech kontynentach. Poza wątkami kryminalnymi oraz częstymi i niespodziewanymi zwrotami akcji otrzymujemy również solidną dawkę cennych obserwacji psychologicznych, poruszające historie życiowe, a także cenną lekcję postępowania w grze giełdowej. Przeczytałem tę książkę jednym tchem, zły, że rozwój wydarzeń nie pozwalał mi się od niej oderwać, a gdy już skończyłem, trwam w oczekiwaniu na ciąg dalszy.
– prof. dr hab. Andrzej Niwiński, archeolog, autor powieści „Hieny i lotosy”


Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 318

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 57 min

Oceny
3,9 (16 ocen)
7
5
2
0
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Nathien

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawe studium pracoholizmu, pogoni za pieniądzem, a w końcu upadku. Czy w świecie, w którym obraca się nieswoimi milionami, jest miejsce na drugą szansę? Czy warto z niej skorzystać? Rewelacyjny debiut, krwiści bohaterowie i wciągająca fabuła. Gorąco polecam!
10
Ewelina2611

Nie oderwiesz się od lektury

To była niesamowita podróż w świat wielkich pieniędzy i niezapomniane podróże od Manhattanu po pustynie Nowego Meksyku. Andrew Freshet pnie się po szczeblach kariery w jednym z najlepszych banków inwestycyjnych w Nowym Jorku. Zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zmienia jego życie o 180 stopni. Po drodze spotkało Andrew wiele złego i dobrego. Poczynając od utraty pracy, kończąc porwaniem przez ludzi z kartelu narkotykowego. Czy Andrew wyjdzie z tego cało? Czy pracodawca, aby utrzymać pracownika jest w stanie zrobić wszystko? Czy wszystkie wydarzenia, są ze sobą powiązane? "Patrz tam, gdzie wzrok innych nie sięga. Bez tego daleko nie zajdziesz" W czasie lektury dowiadujemy się, co może zrobić pracodawca by mieć zyski i utrzymać dobrego pracownika. Na każdej kolejnej stronie odkrywałam nową intrygę i tajemnicę. Autor tak podsycał akcję, że coś co wydawało mi się nie jasne, za chwilę takie nie było. Bardzo podobało mi się to, że żadna sprawa nie pozostała bez wyjaśnienia."Wiele do st...
10
Danuta2323

Nie polecam

Fatalny lektor. Irytująca intonacja wznosząca każdego zdania uniemożliwia odsłuch audiobooka.
00
ciejkamm

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam :)
00
TBekierek

Nie oderwiesz się od lektury

Naprawdę super.czekam na dalszy ciąg.
00

Popularność