Wiele do stracenia - Marcinowski Marek - ebook + audiobook

Wiele do stracenia ebook i audiobook

Marcinowski Marek

4,1

Opis

Andrew Freshet sądzi, że złapał szczęście za ogon. Pnie się po szczeblach kariery w jednym z nowojorskich banków inwestycyjnych. Nic nie wskazuje na to, że zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zamieni jego życie w rozpędzony rollercoaster.

Nagle traci pracę, a jego żona wydaje wszystko na luksusowe torebki. Spłukany, z debetem na karcie, nie wie jeszcze, że gra dopiero się rozpoczyna.
 
Andrew Freshet ma poukładane życie. Nieoczekiwanie wszystko zaczyna się sypać. Towarzyszymy bohaterowi w długiej wędrówce od wysokościowców Manhattanu po pustynie Nowego Meksyku. Wokoło rozkręca się wir śmierci, a rzeczywistość – jeszcze przed chwilą spokojna i przewidywalna – nagle pokazuje wilcze kły.
– Andrzej Pilipiuk, autor kilkudziesięciu książek, laureat nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla

Kartel narkotykowy, przemytnicy staroegipskich zabytków, wyrachowani inwestorzy i burza uczuć. Powieść porywa czytelnika w świat wielkiej finansjery Nowego Jorku i bez ostrzeżenia funduje zaskakujące zwroty akcji. Do samego końca. Chociaż czy koniec to naprawdę koniec…?
– Monika Nieckarz, redaktorka, miłośniczka dobrych kryminałów, przyrody i koni mechanicznych w dużych stadach.

Powieść toczy się na trzech kontynentach. Poza wątkami kryminalnymi oraz częstymi i niespodziewanymi zwrotami akcji otrzymujemy również solidną dawkę cennych obserwacji psychologicznych, poruszające historie życiowe, a także cenną lekcję postępowania w grze giełdowej. Przeczytałem tę książkę jednym tchem, zły, że rozwój wydarzeń nie pozwalał mi się od niej oderwać, a gdy już skończyłem, trwam w oczekiwaniu na ciąg dalszy.
– prof. dr hab. Andrzej Niwiński, archeolog, autor powieści „Hieny i lotosy”


Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 318

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 57 min

Lektor: Konrad Biel

Oceny
4,1 (9 ocen)
5
2
1
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
TBekierek

Nie oderwiesz się od lektury

Naprawdę super.czekam na dalszy ciąg.
00
akaniuk85

Nie oderwiesz się od lektury

Choć niewielu z nas przyznaje się do tego głośno i otwarcie, to jednak wszyscy mamy w sobie zakorzenione pragnienie bycia bogatym. Dążymy do tego, aby pomnażać swoje pieniądze. Nie dalej, jak kilka dni temu rozmawiałam z moim znajomym, który przekonywał mnie, iż największy kapitał zgromadzić możemy poprzez inwestycje. Jeśli odważysz się zainwestować, bardzo szybko możesz stać się właścicielem bardzo dużych pieniędzy. Oczywiście nie neguję jego przeświadczenia, jednak po tej rozmowie dałam mu do przeczytania książkę Marka Marcinowskiego „Wiele do stracenia”, o której chcę opowiedzieć również Wam. Zrobiłam to, ponieważ autor na jej kartach przedstawia nam historię opartą na faktach, która nie tyle ostudzi naszą chęć do inwestowania, ile uświadomi nam, że bardzo często wizje szybkich dużych zysków nie mają tak optymistycznego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bohaterem książki jest ambitny i nastawiony na sukces bankowiec inwestycyjny. Jego pracą, a jednocześnie największym konikiem ...
00
Nathien

Nie oderwiesz się od lektury

Ciekawe studium pracoholizmu, pogoni za pieniądzem, a w końcu upadku. Czy w świecie, w którym obraca się nieswoimi milionami, jest miejsce na drugą szansę? Czy warto z niej skorzystać? Rewelacyjny debiut, krwiści bohaterowie i wciągająca fabuła. Gorąco polecam!
00
Ewelina2611

Nie oderwiesz się od lektury

To była niesamowita podróż w świat wielkich pieniędzy i niezapomniane podróże od Manhattanu po pustynie Nowego Meksyku. Andrew Freshet pnie się po szczeblach kariery w jednym z najlepszych banków inwestycyjnych w Nowym Jorku. Zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zmienia jego życie o 180 stopni. Po drodze spotkało Andrew wiele złego i dobrego. Poczynając od utraty pracy, kończąc porwaniem przez ludzi z kartelu narkotykowego. Czy Andrew wyjdzie z tego cało? Czy pracodawca, aby utrzymać pracownika jest w stanie zrobić wszystko? Czy wszystkie wydarzenia, są ze sobą powiązane? "Patrz tam, gdzie wzrok innych nie sięga. Bez tego daleko nie zajdziesz" W czasie lektury dowiadujemy się, co może zrobić pracodawca by mieć zyski i utrzymać dobrego pracownika. Na każdej kolejnej stronie odkrywałam nową intrygę i tajemnicę. Autor tak podsycał akcję, że coś co wydawało mi się nie jasne, za chwilę takie nie było. Bardzo podobało mi się to, że żadna sprawa nie pozostała bez wyjaśnienia."Wiele do st...
00
Ksiazkowiesci

Dobrze spędzony czas

bardzo dobrze napisana,czyta się z ogromnym zainteresowaniem, polecam 🔥
00

Popularność