Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2004

The Sims: Zwierzaki - poradnik do gry ebook

Beata "Beti" Swaczyna

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB kup za 1 zł
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka The Sims: Zwierzaki - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

Poradnik do gry The Sims: Zwierzaki, oddającej w nasze ręce szeroki wyborów przeróżnych zwierząt domowych, którymi simy mogą się opiekować. Będą to nie tylko psy i koty, ale też ptaki, żółwie, iguany czy rybki.

The Sims: Zwierzaki - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Kody do gry
  • Skróty klawiaturowe
  • Porady końcowe
  • Jak ukształtować osobowość zwierzaka?
  • Zwierzaki
  • Kontakty
  • Wyposażenie domu i ogrodu
  • Przedmioty
  • Praca
  • Zakwaterowanie

Informacja o grze

The Sims: Zwierzaki jest piątym oficjalnym dodatkiem do kultowej symulacji ludzkiego życia - The Sims. Rozszerzenie, wyprodukowane przez deweloperów ze studia Maxis, wprowadza do życia tytułowych Simów zwierzęta, a także wnosi szereg nowych przedmiotów, budynków, ścieżek kariery i usprawnień w rozgrywce.

Gra The Sims: Unleashed, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku trudne do jednoznacznego sklas. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku The Sims: Zwierzaki - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

Fragment ebooka The Sims: Zwierzaki - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

The Sims:Zwierzakiporadnik do gry

autor: Beata "Beti" Swaczyna

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=250

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Tworzenie sima

Zakwaterowanie

Praca

Przedmioty

Wyposażenie domu i ogrodu

Kontakty

Zwierzaki

Jak ukształtować osobowość zwierzaka?

Porady końcowe

Skróty klawiaturowe

Kody do gry

Udogodnienia

Wstęp

Zwierzaki, to kolejny dodatek jaki zaserwowała nam firma Maxis, po szczytowych osiągnięciach The Sims, oraz dotychczasowych dodatkach. Gra osiągnęła prawie że fenomen wszechczasów, nic więc dziwnego, że producenci zasypują nas kolejnymi pakietami. Co więc nowego wniesie nam ten dodatek? Np. dodatkową okolicę, a wraz nią możliwość zadecydowania czy chcecie aby dana parcela była dostępna dla całej społeczności czy też wolicie osiedlić tam rodzinę Simów.

Dzięki przyciskom znajdującym się w górnej części ekranu można zmieniać przeznaczenie każdej parceli. Działki dostępne dla wszystkich simów będą oferować zupełnie inny zestaw obiektów i możliwości niż ta używana w grze The Sims, na której mieszkają simowie. Ponadto do gry została wprowadzona ogromna ilość zwierząt, którymi simy mogą się opiekować. Są to nie tylko psy i koty, ale też ptaki, żółwie, iguany czy rybki. Dochodzą nowe postacie, przedmioty, materiały do pokrycia podłóg i ścian, rośliny itp. W każdym razie wybór jest olbrzymi, a kombinacje mogą być różne.

Tworzenie sima

Zacznijmy więc grę. Oczywiście najpierw wybierzcie lub stwórzcie rodzinę jeżeli oczywiście chcecie wprowadzić nowych simów. Ma to swoje plusy, bo rozbudowujemy okolicę, a tym samym dajemy stałym mieszkańcom możliwość powiększenia dotychczasowych znajomości.

Wybierzcie