Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2004

The Sims: Randka - poradnik do gry ebook

Beata "Beti" Swaczyna

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka The Sims: Randka - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

Poradnik do trzeciego dodatku do The Sims. Teraz Simy mogą umawiać się na randki, a kiedy będą mieli ochotę się pocałować będą mogli to zrobić na różne sposoby: romantycznie, namiętnie w powietrze czy w policzek.

The Sims: Randka - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Praca
  • Zakwaterowanie
  • Tworzenie sima
  • Udogodnienia
  • Kody do gry
  • Skróty klawiaturowe
  • Porady końcowe
  • Randka
  • Wyposażenie domu i ogrodu
  • Nowe przedmioty

Informacja o grze

The Sims: Randka jest rozszerzeniem do niezwykle popularnej symulacji życia - The Sims. Dodatek wyprodukowany został przez studio Maxis i zawiera szereg elementów związanych z relacjami damsko-męskimi w wirtualnym świecie. Gracze mają okazję wyposażyć domostwa Simów m.in. w seksowną wanienkę, romantyczny tapczanik czy kosz piknikowy.

Gra The Sims: Hot Date, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku trudne do jednoznacznego sklas. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku The Sims: Randka - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

Fragment ebooka The Sims: Randka - poradnik do gry - Beata "Beti" Swaczyna

The SimsRandkaporadnik do gry

autor: Beata "Beti" Swaczyna

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=246

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

Tworzenie sima

Zakwaterowanie

Praca

Nowe przedmioty

Wyposażenie domu i ogrodu

Randka

Porady końcowe

Skróty klawiaturowe

Kody do gry

Udogodnienia

Wprowadzenie

Randka to trzeci dodatek do The Sims. Pozwala on Waszym bohaterom na zmiany w stosunkach towarzyskich, a konkretniej damsko-męskich. Teraz Simy mogą umawiać się na randki, a kiedy będą mieli ochotę się pocałować będą mogli to zrobić na różne sposoby: romantycznie, namiętnie w powietrze czy w policzek. Nie muszą też rozmawiać tylko o zainteresowaniach, tak jak do tej pory, mogą całkiem swobodnie poplotkować na czyjś temat.

Pojawi się też nowy ekran - centrum. Teraz Wasi bohaterowie będą mogli udać się do miasta i dokonywać zakupów, będą mogli spędzać czas w restauracjach, kawiarniach czy przechadzać się po parku. Pojawi się też wiele nowych przyrządów i przedmiotów w trybie kupowania czy budowania.

Tworzenie sima

Grę zaczniemy jak zwykle od wyboru rodziny jeżeli oczywiście chcemy wprowadzić nowych simów. Ma to swoje plusy, bo rozbudowujemy okolicę, a tym samym dajemy stałym mieszkańcom możliwość powiększenia dotychczasowych znajomości.

Wybierzcie więc opcję wybierz lub stwórz rodzinę. Jeśli już kiedyś tworzyliście rodzinę, a nie zakwaterowaliście jej możecie to zrobić teraz wybierając ją z okienka, jeśli chcecie utworzyć całkiem nowych simów, na samym dole wybierzcie - tworzenie nowej rodziny.

Teraz trzeba załatwić formalności, a więc nadać swojej rodzinie nazwisko, imię, oraz przypisać 25 punktów na 5 cech osobowości czyli:

SCHLUDNOŚĆ

PRZEBOJOWOŚĆ

AKTYWNOŚĆ

USPOSOBIENIE

NASTAWIENIE

Możecie też po