Szept wiatru - Sylwia Trojanowska - audiobook

Szept wiatru audiobook

Sylwia Trojanowska

4,5

Opis

Co zrobiłabyś, gdyby przyszło ci walczyć o szczęście i miłość? Do czego byś się posunęła, aby zatrzymać to, co dla ciebie najcenniejsze? Główna bohaterka Szeptu wiatru szuka swego szczęścia, podejmując nierzadko trudne i kontrowersyjne decyzje. Goni za prawdą, zderza marzenia z rzeczywistością, odważnie poszukuje rozwiązań, by sięgnąć marzeń oraz by zatrzymać miłość, która całkowicie zawładnęła jej życiem.

Szept wiatru to ostatnia, po Szkole latania i Blisko chmur, pełna emocji odsłona historii Katarzyny Laski, młodej kobiety, która na oczach słuchaczy przeobraziła się z zakompleksionej i zamkniętej w sobie w rozumiejącą siebie i z podniesioną głową patrzącą w przyszłość.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 9 godz. 33 min

Lektor: Joanna Domańska

Oceny
4,5 (19 ocen)
13
3
3
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
lawedowepole

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo ciekawa książka , polecam.
00
monisiaa

Nie oderwiesz się od lektury

To, co zrobiła autorka na końcu książki to prawdziwa petarda! Takiego zakończenia na pewno się nie spodziewałam. Rozwaliło mnie dosłownie na kawałki. Jeszcze ocieram oczy od łez.
00
Ola_Baran_biblioteka

Dobrze spędzony czas

Rozczarowujące zakończenie :(
00

Popularność