Sid Meier's Alpha Centauri - poradnik do gry - Daniel "MOD" Dąbrowski - ebook
Opis

Poradnik do Sid Meier’s Alpha Centauri opisuje ogólne, uniwersalne sposoby postępowania oraz porady dotyczące wyboru parametrów rozgrywki, wyboru frakcji i innych podstawowych aspektów gry. Poradnik przeznaczony jest raczej dla początkujących graczy.

Sid Meier's Alpha Centauri - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Wybór frakcji
  • Rozpoczęcie nowej gry
  • Ekologia i walka z obcymi formami życia
  • Tajne projekty
  • Zarządzanie społeczeństwem
  • Dyplomacja
  • Wojna
  • Rozwój technologiczny
  • Rozwój gospodarczy
  • Środkowa faza gry

Informacja o grze

Skolonizowanie obcej planety, pokonanie jej rdzennych mieszkańców i innych pretendentów do władzy to wyzwanie jakie stawia przed graczem Alpha Centauri, kolejna gra legendarnego Sida Meiera.

Gra Sid Meier's Alpha Centauri, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł premierę światową miał w 1999 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 21


Sid Meier's Alpha Centauriporadnik do gry

autor: Daniel "MOD" Dąbrowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=359

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Rozpoczęcie nowej gry

Wybór frakcji

Początek gry

Środkowa faza gry

Rozwój gospodarczy

Rozwój technologiczny

Ekologia i walka z obcymi formami życia

Wojna

Dyplomacja

Tajne projekty

Zarządzanie społeczeństwem

Słowo na koniec

Wstęp

Od redakcji: Jest to drugi publikowany przez nas poradnik do gry, która ma już swoje lata, lecz wciąż jest godna uwagi. W miarę możliwości będziemy się w przyszłości starać uzupełniać naszą bazę poradników również o starsze tytuły.

Gra Sid Meier's Alpha Centauri jest zbyt złożoną grą, żeby móc dokładnie opisać wszystkie sytuacje, które mogłyby wystąpić w rozgrywce. Następujący poradnik opisuje ogólne, uniwersalne sposoby postępowania oraz porady dotyczące wyboru parametrów rozgrywki, wyboru frakcji i innych podstawowych aspektów gry. Poradnik przeznaczony jest raczej dla początkujących graczy.

Rozpoczęcie nowej gry

Przy wyborze mapy planety najlepiej wybrać opcję Customize Random Map. Dzięki temu możemy wybrać parametry środowiska, w jakim toczyć się będzie gra. Pierwszym parametrem jest rozmiar mapy. W zależności od tego, czy wolimy dłuższą lub krótszą rozgrywkę, wybieramy planetę o mniejszym lub większym rozmiarze.