Opis

Opis przejścia gry Neighbours from Hell, zabawnej przygodówki ukazującej życie sąsiedzkie lokatorów bloku mieszkalnego w krzywym zwierciadle.

Sąsiedzi z Piekła Rodem - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • [Sezon 3] Wielkie pranie
  • [Sezon 3] Noc Myśliwego
  • [Sezon 3] Zrób to sam
  • [Sezon 3] Moda na sport
  • [Wprowadzenie] Ku zwycięstwu
  • [Sezon 1] Czas na kąpiel
  • [Wprowadzenie] Coś dla eksperta
  • [Sezon 1] Pierwsza pułapka
  • [Sezon 1] Telemaniak
  • [Sezon 1] Szarlotka

Informacja o grze

Zabawna gra strategiczna, opowiadająca o bardzo złożonym życiu „sąsiedzkim”. Gracz jako jeden z lokatorów bloku mieszkalnego bierze udział w programie telewizyjnym typu „reality-show”, którego zadaniem jest pokazanie „negatywnych” relacji pomiędzy ludźmi mieszkającymi w jednym budynku.

Gra Neighbours From Hell, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier logicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 16


Sąsiedzi ‌z Piekła Rodemporadnik ‌do gry

autor: ‌Daniel "Kami" ‌Bieńkowski

Wydawnictwo © GRY-Online ‌S.A. ‌Wszelkie prawa ‌zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub ‌fragmentu ‌niniejszej ‌publikacji ‌w jakiejkolwiek ‌postaci ‌jest zabronione ‌bez pisemnego ‌zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do ‌użytych w ‌tej publikacji tytułów, nazw ‌własnych, zdjęć, ‌znaków towarowych i ‌handlowych, itp. należą do ‌ich ‌prawowitych właścicieli.

Publikacja ‌przeznaczona jest wyłącznie do ‌użytku prywatnego. Nie może ‌być ‌sprzedawana, odsprzedawana lub ‌udostępniana publicznie ‌osobom trzecim ‌bez pisemnej ‌zgody GRY-Online ‌S.A.

Ilustracja na ‌okładce - wykorzystana ‌za ‌zgodą © Shutterstock Images ‌LLC. Wszelkie prawa ‌zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie ‌wizerunku podpisana ‌z Shutterstock, Inc.

Poradnik ‌w ‌wersji ‌WWW znajdziesz na ‌stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=296

[email protected]

Spis ‌treści

[Wprowadzenie] Pierwsze ‌kroki

[Wprowadzenie] Ku ‌zwycięstwu

[Wprowadzenie] Coś dla eksperta

[Sezon ‌1] ‌Pierwsza pułapka

[Sezon 1] ‌Telemaniak

[Sezon ‌1] ‌Urodzinowe przyjęcie

[Sezon ‌1] ‌Szarlotka

[Sezon ‌1] Strzał w okienko

[Sezon ‌1] ‌Czas na ‌kąpiel

[Sezon 2] Sztuka dla ‌Mamuśki

[Sezon 2] Słoneczny poranek

[Sezon ‌2] ‌Prosiak

[Sezon 2] Czas ‌na grilla

[Sezon 3] Wielkie ‌pranie

[Sezon 3] ‌Moda na sport

[Sezon ‌3] Zrób ‌to sam

[Sezon 3] Noc ‌Myśliwego

[Wprowadzenie] Pierwsze kroki

Zaczynasz na ‌górnym piętrze. ‌Twoim zadaniem jest poruszanie ‌się zgodnie ze wskazówkami, ‌a ‌więc podejdź do punktu ‌na ziemi, po ‌czym otwórz drzwi ‌i podejdź ‌do następnego ‌punktu.

Odblokujesz drzwi nad ‌punktem. Możesz już zejść ‌do pomieszczenia C. Gdy już tam będziesz, podejdź do ostatniego punktu i otwórz ostatnie drzwi, kończące odcinek.

[Wprowadzenie] Ku zwycięstwu

W tym odcinku będziesz musiał się bardziej wysilić. Na początku powąchaj kwiatek po lewej, po czym otwórz komodę, aby zabrać kulki i flamaster.

Wejdź na piętro (z tabliczką 1) drzwiami po lewej. Tam będziesz musiał pomalować obraz flamastrem z komody.. Zejdź na dół, a kiedy Sąsiad przejdzie do innego pomieszczenia, wejdź na górę drzwiami po prawej. Użyj tutaj kulek na podłodze i zejdź szybko na dół, aby Sąsiad cię nie zauważył.

[Wprowadzenie] Coś dla eksperta