Opis

Poradnik do gry akcji kill.switch zawiera obszerny opis przejścia wszystkich misji, których akcja rozgrywa się w rozmaitych miejscach kuli ziemskiej.

kill.switch - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Misja 2 - Opening Move
  • Misja 1 - Start Your Engine
  • Porady
  • Misja 5 - Something You Should Know
  • Misja 9 - Don't Hate The Player
  • Misja 8 - Minimum Safe Distance
  • Misja 7 - They Can Bill Me
  • Misja 6 - Think Like A Gun
  • Misja 4 - What's In The Box
  • Misja 3 - Slight Change Of Plan

Informacja o grze

Trójwymiarowa gra akcji umożliwiająca użytkownikowi wcielenie się w postać wysoko wykwalifikowanego żołnierza, wykonującego samodzielnie misje w rozmaitych miejscach globu ziemskiego (północna część Półwyspu Koreańskiego, tereny bliskowschodnie, region wokół Morza Kaspijskiego itd.).

Gra kill.switch, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GBA. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 24


kill.switchporadnik do gry

autor: Daniel "Kami" Bieńkowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=308

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Porady

Misja 1 - Start Your Engine

Misja 2 - Opening Move

Misja 3 - Slight Change Of Plan

Misja 4 - What's In The Box

Misja 5 - Something You Should Know

Misja 6 - Think Like A Gun

Misja 7 - They Can Bill Me

Misja 8 - Minimum Safe Distance

Misja 9 - Don't Hate The Player

Misja 10 - Alarmed

Misja 11 - Submission

Misja 12 - Launch Party

Misja 13 - Furious Angel

Misja 14 - The Rabbit Hole

Misja 15 - Clever Girl

Misja 16 - All The Things She Said

Misja 17 - False Front

Misja 18 - The Real Thing

Misja 19 - Checkmate

Misja 20 - Versus

Wstęp

Kill.switch to konwersja z konsoli, więc sterowanie jest dość "konsolowe". Mówią, że to najlepsza konwersja na PC, ale nie mnie to oceniać. Więc nie oceniajmy... Zapraszam do lektury.

Daniel "Kami" Bieńkowski

Porady

Gra "jako tako" nie należy to nazbyt skomplikowanych. Gra ogranicza się do kilku ruchów (które poznasz na treningu, patrz: Misja 1), których będziesz zmuszony używać podczas całej rozgrywki. Eksterminacja wrogów jest dość banalna i nie powinna sprawiać kłopotów. Jednak problemem może być sekwencja "padania" wroga. Często nie wiemy, czy uśmierciliśmy wroga na dobre, czy zaraz powstanie ładując w nas kulki. Więc po każdym strzale w przeciwnika musimy dokładnie się przyjrzeć jego ruchom, jeśli wypuszcza broń, znaczy to, że go pokonaliśmy. W sumie bez różnicy jest strzelanie w korpus czy w głowę. Nie musimy we wrogów pakować wielkiej liczby strzałów, wiec brak amunicji w początkowych misjach nam nie grozi.

Gdy wrogów jest dużo, najlepiej poradzić sobie z nimi za pomocą granatu. On najlepiej rozwiązuje sprawę, choć niekiedy oponenci odskakują od niego, wtedy też mamy dobrą sytuację, by ich dobić. Przydatnym narzędziem jest też tzw. "flash grenade". Oślepia on naszych przeciwników ułatwiając nam ich eksterminację. Przechodząc kolejne lokacje możemy wpaść na któregoś z wrogów. Wtedy też nie strzelamy, gdzie popadnie, tylko uderzamy gościa bronią (standartowo klawisz Q).

Stojąc dość daleko od przeciwników nie musimy męczyć się strzelając ze standardowego celownika. W takich momentach przydatnym jest włączenie tzw. Trybu snajperskiego (standartowo klawisz X). Pomaga nam on w strzelaniu do dość dalekich celów, bądź do wrogów, którzy się chowają za przedmiotami.

Cała gra