Narodziny Duszy - Johanna Kern - ebook

Narodziny Duszy ebook

Johanna Kern

5,0

Opis

Wydanie Drugie: 2024

Ta kilkakrotnie nagradzana książka (Międzynarodowe Festiwale Książek w Nowym Jorku i San Francisco) jest kontynuacją książki "Mistrz i Zielonooka Nadzieja".

 

POPARCIE

„Kolejna perełka autorstwa Johanny Kern. Po raz kolejny dała swoim czytelnikom oryginalny i zachwycający opis cudów ludzkich możliwości. Każdy rozdział opowiada historię niezwykłych zdolności lub doświadczeń, które poszerzają pełny wymiar człowieczeństwa. Zamiast ignorować lub umniejszać te zdolności, autorka wskazuje, w jaki sposób można je dodać do pełnego obrazu ludzkości we wszystkich jej wymiarach”.

Prof. dr. hab. Stanley Krippner

 autor wielu książek i artykułów; współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; Członek Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Naukowego Towarzystwa do Badań nad Seksem, Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów, Amerykańskiego Towarzystwa Hipnozy Klinicznej oraz Naukowego Towarzystwa ds. Badań nad Religią, były dyrektor Laboratorium Snu w Maimonides Centrum Medycznym w Nowym Jorku oraz Centrum Badania Dziecka przy Uniwersytecie Kent w Stanach Zjednoczonych; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy oraz kilku nagród za całokształt osiągnięć życiowych. –

 

W drugiej części „Mistrza i Zielonookiej Nadziei” Johanna Kern dzieli się tym, jakie znalazła odpowiedzi na te i inne pytania, które od wieków zajmują ludzki umysł:

 

-Czym tak naprawdę jest nasza Dusza? Czy może być wieczną?

-Co to jest Świat Duchowy / Niebo / Tereny łowieckie / Zaświaty?

-Czym jest Bóg / Bogini / Najwyższa Istota / Najwyższa Wibracja?

-Jaki jest cel naszego cielesnego istnienia? Co się dzieje po naszej śmierci?

-A co z naszą wolną wolą? A co z przeznaczeniem? I – dokąd możemy się stąd udać?

 

Napisana w lekkim do czytania, powieściowym stylu książka „Narodziny Duszy” zarówno bawi jak i odkrywa nowe podejście do samorozwoju, nauki, filozofii i religii.

Wiele lat temu Johanna Kern zaczęła doświadczać spontanicznych transów, w których przenosiła się do starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała nauki od starożytnego Mistrza.

Jedynie niewielka garstka jej najbliższych przyjaciół wiedziała o jej tajemnicy: transach, Naukach i nieustającej walce, by wszystko to jakoś zrozumieć. Zapewniali ją, że jej niezwykłe doświadczenia są prawdziwe. Przekonywali ją, że musi podzielić się tą niesamowitą wiedzą z innymi, ponieważ może to poprawić ludzkie życie: że dałoby im to perspektywę nieznaną wcześniej ludzkości – duchowość, która dociera zarówno do serc, jak i umysłów – wyjaśnienie tego, co jest dla nas najważniejsze.

 

Historia Johanny Kern zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie w Ameryce Północnej i Europie, otrzymując wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach książek w Nowym Jorku i San Francisco oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów/naukowców: Prof. dr hab. Stanleya KrippneraProf. dr hab. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

 

„Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.” — Prof. dr hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich przy Uniwersytecie Massachusetts, były dyrektor podyplomowych studiów parapsychologii na Uniwersytecie im. Johna F. Kennedy’ego w Kalifornii; dr Solfvin kontynuuje badania naukowe na temat PSI oraz efektów placebo

 

Transy Johanny Kern trwały przez wiele lat, a po zbadaniu praw i mocy wpływających na Świat Materialny (Fizyczny), jej Nauczyciele prowadzili ją dalej, zabierając ją w podróże po Świecie Duchowym.

 

 „Wydałam swoją pierwszą książkę „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” w 2013 roku” – mówi Johanna Kern. „Szczerze mówiąc, myślałam, że to naprawdę odważna rzecz. Obawiałam się, że może to źle wpłynąć na moje życie zawodowe (byłam filmowcem na pełen etat), że może to zrujnować wszystko, co zbudowałam przez lata.

Nic takiego się nie wydarzyło. Nikt oprócz mnie nie kwestionował mojego zdrowia psychicznego. Wręcz przeciwnie, „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” była znakomicie odebrana przez czytelników w Ameryce Północnej i Europie, otrzymała nagrody na Międzynarodowych Festiwalach Książki w Nowym Jorku i San Francisco oraz została poparta przez trzech ekspertów/naukowców znanych z pracy w dziedzinach psychologii, parapsychologii, świadomości człowieka i metafizyki. Oto, co powiedzieli:

 

„Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.

Jak Carlos Castaneda, autor światowego bestselleru The Teachings of Don Juan, Johanna jest swego rodzaju transcendentalnym antropologiem, odkrywającym inne światy i powracającym stamtąd ze szczegółowym sprawozdaniem, które sprawia, że my, pozostali, czujemy się tak, jakbyśmy sami tam byli.” —  Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); były starszy asystent badań w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA — 

 

„Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem bardzo intrygujący rękopis Johanny Kern. Z psychologicznego punktu widzenia, jej spontaniczne transy odzwierciedlają fakt, że cykl REM (faza snu w której występują szybkie ruchy gałek ocznych) występuje także w ciągu dnia, chociaż większość ludzi go nie zauważa. Johanna Kern może być szczególnie na niego podatna, a jej spontaniczne transy mogą występować w czasie, w którym normalnie miałaby dynamiczne sny, gdyby wtedy spała. Prof. dr. hab. Ernest Rossi, który przeprowadził rozległe badania nad tymi cyklami, zawsze planuje sesje hipnozy klinicznej na godziny, które są odpowiednikami fazy snu REM w ciągu dnia.

 

Sam materiał książki przypomina prace Carlosa Castanedy. Johanna Kern jest świetną pisarką i opowiada swoją historię w ujmujący, lekki i zrozumiały dla przeciętnego czytelnika sposób. Czuję, że ‘Mistrz i Zielonooka Nadzieja’, z powodu znakomitej, trafiającej do każdego formy przekazu i swojej głębokiej mądrości, może mieć poważny wkład w rozwój i ogólne dobro każdego z nas.”
— Prof dr. hab. Stanley Krippner, autor wielu książek i artykułów; ; profesor psychologii na Uniwersytecie Saybrook, USA; były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów —

 

Johanna Kern jest znakomitą profesjonalistką, filmowcem o wielkim talencie, która ku swemu ogromnemu zaskoczeniu doznała naprawdę niezwykłych transcendentalnych, wręcz nadprzyrodzonych przeżyć. Czasami takie osoby, będąc pod natchnieniem, spisują tomy ksiąg zawierających duchowe, ewolucyjne objawienia oraz instrukcje, jak na przykład Księgi Urantii lub Kurs Cudów. Czasami przeżywają szereg transów, by stać się tunelem przepływających przez nich starożytnych mądrości lub być świadkami paranormalnych zjawisk.

Historia Johanny jest szczególnie niezwykła, ponieważ rejestruje i pokazuje rozwój jednostki na przestrzeni czasu, będąc swego rodzaju odpowiedzią na odwieczne pytanie o co tutaj chodzi i co warte jest życie? „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” jest znakomicie napisana, stając się fascynującym dokumentem, który przewyższa swą jakością inne prace opublikowane w tym gatunku. Obfity zasób informacji i wskazówek w niej zawartych zdecydowanie może pomóc każdemu kto jest zainteresowany własnym rozwojem.”

— Brian Van der Horst, pisarz, dziennikarz, terapeuta i konsultant; główny moderator w Europie Integralnego Instytutu Kena Wilbera —

 

„Książka „Narodziny Duszy” dokumentuje wspomnienia z moich najnowszych transów. Zabierze Cię ona w podróż ze mną do Duchowego i Niewidzialnego Świata, gdzie dowiemy się więcej o naszym przeznaczeniu, naszym powiązaniu z Bogiem / Najwyższą Wibracją, początkach naszej duchowej egzystencji, losach i ewolucji naszej Duszy i naszej indywidualnej świadomości, o Potędze Istnienia i Matematyce Częstotliwości, a także o tym, co jest nam dostępne – zarówno w naszym życiu fizycznym, jak i w życiu naszej Duszy. ” – Johanna Kern

 

O AUTORCE:

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Narodziny Duszy” „Sekrety miłości dla każdego”, „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, „7 Mocy Tworzących Świat i 7 Mocy w Tobie”, Nauki Nadziei”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową” itd.).

Ponad 100 jej artykułów zostało opublikowanych w międzynarodowej prasie, w tym w takich magazynach amerykańskich jak “OMTimes”, “The Edge (Holistic) Magazine”, “Wisdom”, “Living Now”, “Conscious Shift”, itp.

 

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 

Wiele lat temu nagle zaczęła doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których otrzymywała nauki od starożytnego Mistrza. Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neurocomputing itp.: dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: http://johannakern.pl/ ORAZ https://www.facebook.com/JohannaKernAutorka/

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 401

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
5,0 (1 ocena)
1
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.

Popularność