Twoje piękne, zdrowe, młodzieńcze ciało: Zaprogramuj się na cieszenie się naturalnie pięknym, młodzieńczym ciałem - Johanna Kern - audiobook

Twoje piękne, zdrowe, młodzieńcze ciało: Zaprogramuj się na cieszenie się naturalnie pięknym, młodzieńczym ciałem audiobook

Johanna Kern

5,0
39,99 zł

lub
Opis

Zaprogramuj się na cieszenie się naturalnie pięknym, młodzieńczym Ciałem:

 Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych metod, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. 

Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

Wystarczy rozluźnić się, słuchać tego nagrania codziennie i obserwować zmiany zachodzące w Twoim Ciele:

Bez zmagań, bez poświęceń, bez rezygnacji z niczego, co lubisz robić lub mieć. 

Nasze Ciała zostały zaprogramowane tak, by pozostać naturalnie piękne, zdrowe i młodzieńcze, a my mamy się nimi cieszyć przez całe nasze życie. Starożytne kultury wiedziały o tym i opracowały konkretne narzędzia służące do wpływania na podświadomość, by móc się cieszyć się pięknym, zdrowym i młodzieńczym Ciałem.

Z pomocą tego nagrania będziesz w stanie wyczyścić swoją podświadomość z uwarunkowań z przeszłości w celu poprawy swojego zdrowia, samopoczucia, ustabilizowania wagi, zachowania młodzieńczego wyglądu, przywrócenia energii swojemu Ciału, a nawet zmiany jego kształtu.

Dzięki metodom starożytnych Mistrzów zawartym w tym nagraniu, oraz falom Theta i Alfa będziesz w stanie przekazać odpowiednie wiadomości do swojej podświadomości i przestawić tak zwany „punkt ustalonej wagi dla Ciała” w swoim mózgu, co pomoże Ci w naturalny sposób ustabilizować swoją wagę – bez obsesyjnych diet czy wyczerpujących ćwiczeń. 

Będziesz mógł/mogła przestawić tak zwany „punkt ustalonej wagi ciała” w swoim mózgu i naturalnie ustabilizować swoją wagę – bez stosowania obsesyjnych diet lub wyczerpujących ćwiczeń, które w efekcie końcowym prowadzą do „efektu jo-jo” (czyli przybierania z powrotem na wadze więcej kilogramów po ich zrzuceniu). 

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda” ) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, jak i w oparciu o skuteczny program opublikowany w książce „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” –  oraz z pomocą technik starożytnych Mistrzów - Johanna Kern opracowała to nagranie, by pomóc Ci wpływać na swoją podświadomość i zaprogramować ją tak, aby cieszyć się zdrowym, młodzieńczym Ciałem.

Zostało ono opracowane tak, by wprowadzić Cię w stan głębokiej relaksacji. Zawiera medytację kontrolowaną, wiadomości przeprogramowujące podświadomość na Ciało, jakiego chcesz oraz fale theta i alfa połączone z kojącymi szumem fal morskich. 

Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni.

Tak jak większość z nas, i ja borykałam się z problemami dotyczącymi zdrowia

 i wagi. Po wypadku, w którym złamałam łokieć, zachorowałam na poważną chorobę

 neurologiczną, nazywaną Zespołem Sudecka. Każdego dnia cierpiałam

 z powodu ogromnego bólu, na który nie pomagały żadne środki przeciwbólowe.

            Ludzie w takim stanie czasem popełniają samobójstwa. Poinformowano mnie, że mogę tak cierpieć do końca życia.

            Nie byłam w stanie zbyt wiele się ruszać z powodu ogromnego bólu, więc przybrałam sporo na wadze.

            Jednak nigdy się nie poddałam - nigdy nie zrezygnowałam ze swojego Ciała, ani z siebie.

            Starożytna mądrość pomogła mi przezwyciężyć wszystkie przeszkody,

wyzdrowiałam i żyję teraz życiem, o jakim marzyłam: Nauczyłam się jak łagodzić ból,

schudłam w naturalny sposób, wyglądam i czuję się świetnie - mam także dużo młodszego od siebie męża, który kocha mnie prawdziwą miłością, o jakiej zawsze marzyłam.

            Czy to wszystko możliwe? O, tak! Nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno, by zacząć żyć życiem, jakiego się pragnie.

            Teraz Twoja kolej, by mieć Ciało, jakiego chcesz i na jakie w pełni zasługujesz.

            Zacznijmy więc. Wybierzmy się razem we wspaniałą podróż do miejsca,

gdzie piękne, zdrowe, młodzieńcze Ciało czeka na Twoją miłość.

            Posiadanie pięknego, zdrowego i młodzieńczego ciała, jest Twoim przyrodzonym prawem.
To Twoje prawo, by posiadać takie Ciało, jakiego pragniesz. 
Nadszedł już czas, abyś wreszcie mógł/mogła się nim cieszyć.” Johanna Kern

UWAGA! Nie należy słuchać tego nagrania podczas prowadzenia pojazdów, obsługi sprzętów lub wykonywania jakiejkolwiek innej czynności, która wymaga koncentracji – gdyż nagranie to wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

Uwaga: To nagranie nie ma na celu zastępować leczenia medycznego. Może natomiast być niezastąpionym dodatkiem do leczenia przepisanego przez Twojego lekarza.

 

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 58 min

Lektor:

Oceny
5,0 (2 oceny)
2
0
0
0
0

Popularność



Podobne