Życie, jakiego chcesz, jest Twoje: Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek - Johanna Kern - audiobook

Życie, jakiego chcesz, jest Twoje: Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek audiobook

Johanna Kern

4,8
39,99 zł

lub
-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek.

ZASŁUGUJESZ NA WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE W ŚWIECIE, I NADSZEDŁ JUŻ CZAS, ABY TO PRZYJĄĆ.

Wystarczy rozluźnić się, słuchać tej płyty codziennie  i obserwować zmiany zachodzące w życiu:

Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

Zostaliśmy zaprogramowani, aby sądzić, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, oraz że nie jesteśmy w stanie żyć takim życiem, jakiego chcemy. I – są tacy, którzy wyciągają konkretne korzyści z tego, że tak wierzymy. 

Jednak nie ma żadnej potrzeby, aby tak nadal było.

Masz prawo powiedzieć „dość”. Masz moc, aby zmienić swoją rzeczywistość. Masz moc, aby uwolnić się od wszelkich ograniczeń, które działają przeciwko Tobie, nie pozwalając Ci żyć życiem, jakiego głęboko pragniesz.

Mamy moc zmieniania własnego życia. Mamy też moc wywierania pozytywnego

wpływu na nasze otoczenie. Możemy uczynić świat lepszym miejscem

dla nas samych i dla innych.

 

Za pomocą tego nagrania będziesz w stanie przesyłać do swej podświadomości

takie wiadomości, które sprawią, że Twoja podświadomość

w pełni uwierzy w ich prawdziwość.

Nagranie to pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zostało ono opracowane tak, by wprowadzić Cię w stan głębokiej relaksacji. Zawiera medytację kontrolowaną, wiadomości podprogowe przeprogramowujące podświadomość na cieszenie się życiem, jakiego chcesz oraz fale Theta i Alfa połączone z muzyką i dźwiękami przyrody.

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości”, Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"Kraina Cieni: Legenda” ) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, jak i w oparciu o skuteczny program opublikowany w książce „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” –  oraz z pomocą technik starożytnych Mistrzów - Johanna Kern opracowała to nagranie, by pomóc Ci wpływać na swoją podświadomość i zaprogramować ją na życie, jakiego chcesz i na jakie zasługujesz. 

             „Tak jak większości z nas, mnie życie także nie oszczędzało – mój tata został zamordowany, gdy miałam półtora roku, potem zapadłam na ponoć nieuleczalną chorobę powodującą chroniczny ból i straciłam to, co kochałam i na czym najbardziej mi zależało.

            Jednak nigdy się nie poddałam – nigdy nie zrezygnowałam z siebie i swojego życia. Starożytna mądrość pomogła mi przezwyciężyć wszystkie przeszkody, poprawić samopoczucie i żyję teraz w sposób, o jakim marzyłam: ciesząc się prawdziwie szczęśliwym związkiem, realizując się zawodowo, spełniając się i pomagając innym.

            Nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno, by zacząć żyć życiem, jakiego się pragnie.”  Johanna Kern

Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

UWAGA! Nie należy słuchać tego nagrania podczas prowadzenia pojazdów, obsługi sprzętów lub wykonywania jakiejkolwiek innej czynności, która wymaga koncentracji – gdyż nagranie to wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

 

Audiobooka posłuchasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

MP3 (spakowane ZIP)

Czas: 0 godz. 52 min

Lektor: Johanna Kern

Oceny
4,8 (5 ocen)
4
1
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Aleksandra1973

Nie oderwiesz się od lektury

Wyciszenie i relaks
00

PopularnośćPodobne