Lula 3D - poradnik do gry - Bartosz "Mr Error" Weselak - ebook

Lula 3D - poradnik do gry ebook

Bartosz "Mr Error" Weselak

0,0
7,88 zł

Opis

Poradnik do gry Lula 3D zawiera pełny opis przejścia tej erotycznej przygodówki z elementami zręcznościowymi. Jest tu także lista miejsc z „zakochanymi” parami, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla (męskiego) oka.

Lula 3D - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Beverly Hills (Solucja)
  • San Fran Streets (Solucja)
  • Highway (Solucja)
  • San Fran Club (Solucja)
  • Nowy Orlean No 3 (Solucja)
  • Nowy Orlean No 2 (Solucja)
  • Nowy Orlean No 1 (Solucja)
  • Beauty Farm (Solucja)
  • Colorado Creek (Solucja)
  • Nowy Orlean No 5 (Solucja)

Informacja o grze

Gra przygodowa o bardzo silnym akcencie erotycznym opowiadająca o przygodach Luli, seksownej producentki filmów z kategorii „tylko dla dorosłych”. Naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki porwania trzech gwiazd, które miały wystąpić w produkcji porno produkowanej przez tytułową bohaterkę.

Gra Lula 3D, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 17
Lula 3Dporadnik do gry

autor: Bartosz "Mr Error" Weselak

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=479

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Solucja

Beverly Hills

San Fran Streets

San Fran Club

Highway

Las Vegas

MT Rushmore

Colorado Creek

Beauty Farm

Nowy Orlean No 1

Nowy Orlean No 2

Nowy Orlean No 3

Nowy Orlean No 4

Nowy Orlean No 5

Lokalizacja "zakochanych" par w grze

Wstęp

Witam wszystkich grających lub zamierzających grać w tą erotyczną przygodówkę z elementami zręcznościowymi!

Gra zawiera wiele humorystycznych dialogów i gagów. Muszę tu niestety was zmartwić - nie zawarłem ich wszystkich w tym opisie przejścia. Polecam jednak interakcję z różnymi przedmiotami i osobami by je samemu odkryć - nie przejmujcie się, one nie mają wpływu na przebieg fabuły.

A teraz pozytywna wiadomość: zamieściłem w tym poradniku opis miejsc, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla oka (a zwłaszcza tego męskiego :D).

Życzę wam miłej zabawy.

Bartosz "Mr Error" Weselak

Solucja

Beverly Hills

Zaczynasz od rozmowy z Brianem. Dowiadujesz się, że w pokoju trojaczek panuje niezły bałagan, ale ich samych tam nie ma. Po rozmowie Odwracasz się i wchodzisz po schodach na górę [obrazek 1].

Na górze najpierw kierujesz się w prawo, podchodzisz do stolika i zabierasz magazyn "Chcę twojego soku cz. 2". Następnie biegniesz do pokoju trojaczek [obrazek 2].

Po drodze można (nie jest to obowiązkowe) jeszcze wstąpić do "łazienki dla gości" (chociaż na łazienkę to to nie wygląda). Podchodzisz do łóżka - leży na nim wibrator. Używasz go by zobaczyć ciekawą scenkę z Lulą w roli głównej :D

W pokoju trojaczek zabierasz zapałki spod stolika