Championship Manager 2000/2001 - poradnik do gry - Dawid "Taikun" Mączka - ebook

Championship Manager 2000/2001 - poradnik do gry ebook

Dawid "Taikun" Mączka

0,0
7,90 zł

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Zadaniem poradnika do gry Championship Manager Season 00/01 jest pokazać wam jak grać w CM-a, by wygrywać. Przedstawiono zarówno mechanizm działania gry jak i różne taktyki, które pomogą wam w trudnych spotkaniach.

Championship Manager 2000/2001 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Nowa gra (Informacje)
  • Ustawienie (Taktyka)
  • Wartościowi piłkarze (Taktyka)
  • Okno taktyki (Taktyka)
  • Profil Managera (Gra)
  • Organizer (Gra)
  • Trening (Gra)
  • Profil zawodnika (Gra)
  • Okno drużyny (Gra)
  • Ustawienia (Informacje)

Informacja o grze

Championship Manager Sezon 00/01 to rozbudowany menedżer piłkarski, wyprodukowany przez firmę Sports Interactive. Gracz wciela się w rolę zarządcy klubu futbolowego, a do jego obowiązków należy m.in. transferowanie zawodników, rozbudowa infrastruktury stadionowej oraz ustalanie strategii przedmeczowych. W bazie gry znalazły się informacje o 50 tys. piłkarzy występujących w 26 ligach.

Gra Championship Manager 2000/2001, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku piłka nożna. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 21

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.


Podobne


ChampionshipManager 2000/2001poradnik do gry

autor: Dawid "Taikun" Mączka

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=4

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Informacje

Nowa gra

Nowa gra cd.

Ustawienia

Gra

Okno drużyny

Profil zawodnika

Trening

Organizer

Profil Managera

Taktyka

Okno taktyki

Wartościowi piłkarze

Ustawienie

Wstęp

Championship Manager to gra fenomen, nie ma tu wspaniałej grafiki czy niesamowitej oprawy dźwiękowej. Są tylko tabele, wspaniałe okna, przy których wiele osób na świecie potrafi przesiadywać godzinami całkowicie zapominając o Bożym świecie. Co jest takiego niezwykłego w tej grze, że potrafi uzależnić i sprawić, iż nie będziemy myśleć o niczym innym tylko o ogromnej liczbie piłkarzy, ich statystykach i przyszłych meczach, które przyjdzie nam rozegrać. Na to pytanie każdy musi znaleźć własną odpowiedź, moim zadaniem będzie pokazać wam jak grać w CM-a, by wygrywać. Przedstawię zarówno mechanizm działania gry jak i różne taktyki, które pomogą wam w trudnych spotkaniach. Wiele osób uważa, że seria CM to jedna z trudniejszych gier na świecie, mam nadzieje, że po tym poradniku sekrety tejże gry będą niczym szczególnym.

Dawid "Taikun" Mączka

Informacje

Nowa gra

Na samym początku w głównym menu stajemy przed wyborem zwyczajnej lub prowadzonej przez sieć gry. Zabawa przez sieć rozgrywana jest w sposób analogiczny jak zwyczajna gra tyle że gramy z żywym przeciwnikiem, więc skoncentruje się na jak najdokładniejszym opisie trybu dla pojedynczego gracza. Tak więc wybieramy opcję nowej gry. Pierwszym krokiem jest wybór kraju, z którego możemy wybrać drużynę [1] i kraje, które będziemy mieć na uwadze podczas gry [2].

Jeśli wybraliśmy więcej niż jeden kraj, z którego mogliśmy wybrać drużynę możemy przed nami ukaże się okno z wyborem ligi. Oczywiście wybieram wedle uznania. Ja postanowiłem, iż będę kierował Realem Madryt, więc wybrałem ligę hiszpańską. Po załadowaniu się wszystkich informacji, zostajemy poproszeni o wypełnienie pól przeznaczonych na nasze imię [3], nazwisko [4] i (jeśli tego chcecie) hasło [5].

Po