Wilcze lato - Hans Rosenfeldt - audiobook

Wilcze lato audiobook

Rosenfeldt Hans

2,5

Opis

Martwy wilk. Interes narkotykowy, który poszedł źle. I zabójczyni z niezwykłymi umiejętnościami.

W ciągu zaledwie kilku dni życie Hannah Wester, policjantki w średnim wieku mieszkającej w miasteczku na północy Szwecji – Haparandzie, gwałtownie się zmienia. Kiedy okazuje się, że w żołądku znalezionego w lesie martwego wilka odkryto szczątki człowieka, Hannah rozumie, że nie będzie to lato jak każde inne. Zwłoki wkrótce zostają powiązane z krwawą transakcją narkotykową na granicy z Finlandią. Jak ofiara znalazła się w lesie pod Haparandą? I gdzie podziały się narkotyki i pieniądze?

Hannah i jej współpracownicy nie spoczną, póki nie dowiedzą się, co się stało. Ale czas ucieka, a oni nie są jedynymi, którzy poszukują zdobyczy. Kiedy w mieście pojawia się tajemnicza Katia, życie w Haparandzie zostaje wywrócone do góry nogami – nie tylko dla Hannah, która w końcu musi stawić czoło swojej przeszłości.

Audiobook w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Hans Rosenfeldt - Szwedzki pisarz, aktor, scenarzysta i moderator programów telewizyjnych. W 2006 roku napisał scenariusz serialu kryminalnego Most nad Sundem, który skupia się na parze detektywów badających zbrodnię mającą miejsce na granicy duńsko-szwedzkiej. Serial okazał się wielkim międzynarodowym sukcesem. Wspólnie z Michaelem Hjorthem jest autorem sześciu powieści kryminalnych, których głównym bohaterem jest policyjny profiler Sebastian Bergman.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 54 min

Lektor: Wojciech Żołądkowicz
Oceny
2,5 (8 ocen)
1
2
1
0
4
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
MichalStoj1916

Nie polecam

Co Wy zrobiliście z tą książką? Przecież to jest jakaś tragedia... Wszystko jest nie tak. Nie da się poukładać plików chronologicznie? Samej książki nie ocenię, ale wystawię notę tym, którzy to zepsuli, bo nie wiem, jak tego słuchać... Dramat! Poprawcie to...
20
AGNMARYNIAK

Nie polecam

proponuję sprawdzić czy z tym plikiem audio jest wszystko ok. Ok 30 min przed końcem dowiadujemy się jaki jest tytuł i kto czyta... a później, zdaję się, początek książki.
20
misiekzofia

Nie polecam

To jakies niieporozumienie!!!!! Koniec jest na poczatku, poczatek na koncu!!!! Ksiazka jest niemozliwa do przesluchania, apeluje o wieksza starannosc w pracy redakcyjnej, tak sie poprostu nie godzi, wstyd
10
karinakisiel-szymczak

Nie polecam

Dlaczego pomimo licznych apeli omuporzadkowanie tego audiobooka od ponad roku nic z tym nie zrobiliście?
00

Popularność