Służąca - Weronika Wierzchowska - audiobook

Służąca audiobook

Weronika Wierzchowska

4,4

Opis

Los trzydziestoletniej służącej, Marianny Zaczkiewicz, zdaje się przesądzony. Wyrokiem sądu w roku 1896 zostaje skazana na wieloletnie ciężkie roboty na Syberii. Popełniła zbrodnię i musi za nią zapłacić, choć w jej mniemaniu to ona jest skrzywdzoną ofiarą, niesłusznie skazaną i uwięzioną. Trafia na koniec świata ciężko chora i umierająca, lecz wbrew wszystkiemu się nie poddaje. Przystosowuje się do nowych warunków życia na zesłaniu i marzy o powrocie oraz... zemście.

Poruszająca historia kobiety zdradzonej i wykorzystanej, która postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość i odnaleźć odebrane jej szczęście.

Czy w pogoni za wymierzeniem kary swoim oprawcom Marianna zaleczy rany i zapomni o koszmarach przeszłości?

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 13 godz. 58 min

Lektor: Agnieszka Krzysztoń/䅔䉌

Oceny
4,4 (53 oceny)
32
13
7
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
BozenaM11

Dobrze spędzony czas

Przyjemnie spędzony czas podczas słuchania powieści. Bardzo lubię słuchać i czytać książki jak ludzie żyli w dawnych czasach.
30
Beniam1

Całkiem niezła

Książka taka sobie, chociaż końcówka świetna w porównaniu do całej książki. Ale to jak jest złożony audiobook to jakaś katastrofa. Pourywany, przeskakujące sceny, albo powrót do tego co już było. Nie wiem kto składał audiobook, ale musiał być chyba nieprzytomny.
00

Popularność