Sekrety diety według Pauliny Konrad - Paulina Konrad - ebook

Sekrety diety według Pauliny Konrad ebook

Paulina Konrad

0,0
12,81 zł

lub
Opis

Sekrety Diety wg Pauliny Konrad  to poradnik dla kobiet które od dłuższego czasu  odchudzają się bez większych rezultatów. Dzięki e-bookowi nauczysz się zdrowo odżywiać oraz przejmować korzystne  nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób bez efektu jojo to ten e-book jest właśnie dla ciebie.

Podejmij wyzwanie – 40 dni - bez liczenia kalorii a raz na zawsze pożegnasz nadwagę. Jedz, ciesz się życiem i chudnij!

Jeśli potrzebujesz zgubić nadmierne kilogramy bez głodzenia się, zyskać większą motywację, zrozumieć na czym polega rozsądne i stopniowe odchudzanie to koniecznie przeczytaj tego e-booka.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 24
Paulina Konrad

Sekrety diety według Pauliny

AUTOR:

Paulina Konrad

Tytuł:

Ssekrety diety według Pauliny Konrad

 

Łódź 2016

 

Copyright © by

Paulina Konrad, 2016

 

Copyright © for the cover design by,

Katarzyna Brzezińska in cooperation with Salem Design Studio,2016

 

Copyright © for this edition by

Katarzyna Brzezińska, 2016

 

Wydanie I

 

Printed in Poland

 

ISBN 978–83–62733–47–7

 

Redakcja i korekta:

Rafał Gawin

 

Projekt okładki i opracowanie graficzne:

katarzyna brzezińska przy współpracy z Salem Design Studio

 

Skład i projekt typograficzny:

Katarzyna Brzezińska

 

 

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

O autorze...

Paulina Konrad

Pasjonatka zdrowego odżywiania i odchudzania, dietetyk kliniczny. Doktorantka w Zakładzie Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień prowadzi Gabinet Indywidualnych Terapii Żywieniowych DIETOSTREFA. Od 5 lat zajmuje się kompleksowo dietoterapią a także pracuje z pacjentami cierpiącymi na nadwagę, otyłość oraz różnorodne zaburzenia metaboliczne. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, a także leczeniem żywieniowym początkowych stanów chorobowych bez konieczności przyjmowania lekarstw. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, biorąc czynny i bierny udział w różnego rodzaju konferencjach / szkoleniach specjalistycznych. Uważa, że wszystkie terapie żywieniowe także odchudzające powinny być podejmowane stopniowo bez konieczności nagłego stosowania konkretnego jadłospisu.

Wstęp

Otyłość w obecnych czasach jest problemem cywilizacyjnym. Stała się epidemią wszechczasów. Otyłość definiuje się jako patologiczny stan zwiększenia tkanki tłuszczowej w organizmie. Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej jest podłożem do rozwoju wielu chorób, między innymi nowotworów, zaburzeń układu krążenia, a także układu kostnego. Tkankę tłuszczową można porównać do gąbki, która chłonie wszystkie toksyny pojawiające się w naszym organizmie za pośrednictwem układu pokarmowego. Zatem możemy sobie wyobrazić jak wiele toksyn otacza nasze narządy! Nadmierne spożycie tłuszczów zwierzęcych, cukrów prostych, uboga ilość błonnika w diecie, leki, konserwanty w żywności, nieregularne spożywanie posiłków, niedobór witamin i minerałów to główne czynniki prowadzące do gromadzenia się nadmiernej ilości tłuszczu w organizmie.

I nagle, niespodziewanie, pojawia się taki okres w życiu, w którym czujemy się źle sami ze sobą: rodzą się kompleksy, zaczynamy stosować bardzo restrykcyjne diety i… koło się nie zamyka. Z czasem mobilizacja i motywacja obniżają się, tracimy nadzieję i wiarę w siebie, gdyż wszystkie diety – choć tak powszechnie stosowane – okazują się bezskuteczne. Jeśli za każdym razem twoja przygoda z odchudzaniem kończyła się niepowodzeniem, ten e-book jest odpowiedzią na twoje nieefektowne odchudzanie!

Prawda, zdrowe