Sekrety diety według Pauliny Konrad - Paulina Konrad - ebook
lub
Opis

Sekrety Diety wg Pauliny Konrad  to poradnik dla kobiet które od dłuższego czasu  odchudzają się bez większych rezultatów. Dzięki e-bookowi nauczysz się zdrowo odżywiać oraz przejmować korzystne  nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób bez efektu jojo to ten e-book jest właśnie dla ciebie.

Podejmij wyzwanie – 40 dni - bez liczenia kalorii a raz na zawsze pożegnasz nadwagę. Jedz, ciesz się życiem i chudnij!

Jeśli potrzebujesz zgubić nadmierne kilogramy bez głodzenia się, zyskać większą motywację, zrozumieć na czym polega rozsądne i stopniowe odchudzanie to koniecznie przeczytaj tego e-booka.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 24


Paulina Konrad

Sekrety diety według Pauliny

AUTOR:

Paulina Konrad

Tytuł:

Ssekrety diety według Pauliny Konrad

 

Łódź 2016

 

Copyright © by

Paulina Konrad, 2016

 

Copyright © for the cover design by,

Katarzyna Brzezińska in cooperation with Salem Design Studio,2016

 

Copyright © for this edition by

Katarzyna Brzezińska, 2016

 

Wydanie I

 

Printed in Poland

 

ISBN 978–83–62733–47–7

 

Redakcja i korekta:

Rafał Gawin

 

Projekt okładki i opracowanie graficzne:

katarzyna brzezińska przy współpracy z Salem Design Studio

 

Skład i projekt typograficzny:

Katarzyna Brzezińska

 

 

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

O autorze...

Paulina Konrad

Pasjonatka zdrowego odżywiania i odchudzania, dietetyk kliniczny. Doktorantka w Zakładzie Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień prowadzi Gabinet Indywidualnych Terapii Żywieniowych DIETOSTREFA. Od 5 lat zajmuje się kompleksowo dietoterapią a także pracuje z pacjentami cierpiącymi na nadwagę, otyłość oraz różnorodne zaburzenia metaboliczne. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, a także leczeniem żywieniowym początkowych stanów chorobowych bez konieczności przyjmowania lekarstw. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, biorąc czynny i bierny udział w różnego rodzaju konferencjach / szkoleniach specjalistycznych. Uważa, że wszystkie terapie żywieniowe także odchudzające powinny być podejmowane stopniowo bez konieczności nagłego stosowania konkretnego jadłospisu.

Wstęp

Otyłość w obecnych czasach jest problemem cywilizacyjnym. Stała się epidemią wszechczasów. Otyłość definiuje się jako patologiczny stan zwiększenia tkanki tłuszczowej w organizmie. Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej jest podłożem do rozwoju wielu chorób, między innymi nowotworów, zaburzeń układu krążenia, a także układu kostnego. Tkankę tłuszczową można porównać do gąbki, która chłonie wszystkie toksyny pojawiające się w naszym organizmie za pośrednictwem układu pokarmowego. Zatem możemy sobie wyobrazić jak wiele toksyn otacza nasze narządy! Nadmierne spożycie tłuszczów zwierzęcych, cukrów prostych, uboga ilość błonnika w diecie, leki, konserwanty w żywności, nieregularne spożywanie posiłków, niedobór witamin i minerałów to główne czynniki prowadzące do gromadzenia się nadmiernej ilości tłuszczu w organizmie.

I nagle, niespodziewanie, pojawia się taki okres w życiu, w którym czujemy się źle sami ze sobą: rodzą się kompleksy, zaczynamy stosować bardzo restrykcyjne diety i… koło się nie zamyka. Z czasem mobilizacja i motywacja obniżają się, tracimy nadzieję i wiarę w siebie, gdyż wszystkie diety – choć tak powszechnie stosowane – okazują się bezskuteczne. Jeśli za każdym razem twoja przygoda z odchudzaniem kończyła się niepowodzeniem, ten e-book jest odpowiedzią na twoje nieefektowne odchudzanie!

Prawda, zdrowe