Pasożyt - Alicja Horn - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Pasożyt ebook i audiobook

Horn Alicja

4,2

23 osoby interesują się tą książką

Opis

Alicja Horn, autorka bestsellera Wyleczeni, powraca z nową powieścią, by znów szokować czytelników osobliwymi metodami morderstw.

Para głównych bohaterów, lekarka Marta Wolska i komisarz policji Michał Łazowski, wpada na trop największej afery farmaceutycznej w kraju. Muszą dowiedzieć się, komu i dlaczego tak bardzo zależy na refundacji pewnego leku. I co mają z tym wspólnego sexworkerki oraz chemsex?

Pasożyt ujawnia fascynujące sekrety firm lekowych, szemranych przyszpitalnych fundacji oraz przebiegłych lekarzy, którzy zabijają, zamiast leczyć. Pozwala poznać „od kuchni” świat medycyny i rządzące nim układy.

Alicja Horn, okrzyknięta przez krytyków mistrzynią łączenia gatunków, adresuje swoje książki do miłośników thrillerów, kryminałów i powieści obyczajowych.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 286

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 45 min

Lektor: Alicja Horn

Oceny
4,2 (247 ocen)
127
71
30
15
4
Sortuj według:
bqzw77

Z braku laku…

Krok po kroku krok po kroku. A potem zapominasz, co czytałeś. Ekstra gwiazdka za ukazanie mechanizmu manipulacji refundacją leków- daje do myślenia.
20
Agnieszka2122
(edytowany)

Nie polecam

Książka ogólnie byłaby niezła,ale obrzydliwe opisy komicznego mezaliansu lekarka, policjant obniża wartość książki.Pomijając układ odrażającego sreksu,bo tak to tylko można nazwać ,sreksem.Dodatkowo logiczna hierarchia powinna być zachowana.Lekarz jest wyżej od policjanta,nieporównywalnie wyżej.A w tej książce odnosi się wrażenie że lekarka gania wręcz za policjantem ,więc żeeeeenaada i śmiechu warte,takie coś to ewentualnie do komedii 👎👎👎👎👎👎
10
Adaaga

Dobrze spędzony czas

Druga część przygód Marty i Michała. Ponownie pani doktor wplątuje się w aferę. Nadal szuka morderców rodziców czy jest bliżej rozwiązania zagadki? Do tego nowa sprawa ..... dzieje się ale nadal jest to obyczajówka z wątkiem kryminalnym.
10
klipero

Nie oderwiesz się od lektury

Nie mogłem doczekać się kontynuacji i się nie zawiodłem. Książkę czyta się szybko i trzyma w napięciu do samego końca. Polecam. Warto przeczytać.
11
MadziaKrzys1983

Nie oderwiesz się od lektury

Jest świetna. Szkoda, że to tylko trylogia
00

Popularność