Pasożyt - Alicja Horn - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Pasożyt ebook i audiobook

Horn Alicja

4,3

Ten tytuł dostępny jest jako synchrobook® (połączenie ebooka i audiobooka). Dzięki temu możesz naprzemiennie czytać i słuchać, kontynuując wciągającą lekturę niezależnie od okoliczności!

13 osób interesuje się tą książką

Opis

Alicja Horn, autorka bestsellera Wyleczeni, powraca z nową powieścią, by znów szokować czytelników osobliwymi metodami morderstw.

Para głównych bohaterów, lekarka Marta Wolska i komisarz policji Michał Łazowski, wpada na trop największej afery farmaceutycznej w kraju. Muszą dowiedzieć się, komu i dlaczego tak bardzo zależy na refundacji pewnego leku. I co mają z tym wspólnego sexworkerki oraz chemsex?

Pasożyt ujawnia fascynujące sekrety firm lekowych, szemranych przyszpitalnych fundacji oraz przebiegłych lekarzy, którzy zabijają, zamiast leczyć. Pozwala poznać „od kuchni” świat medycyny i rządzące nim układy.

Alicja Horn, okrzyknięta przez krytyków mistrzynią łączenia gatunków, adresuje swoje książki do miłośników thrillerów, kryminałów i powieści obyczajowych.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 286

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 7 godz. 45 min

Lektor: Alicja Horn

Oceny
4,3 (628 ocen)
344
177
70
31
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
bqzw77

Z braku laku…

Krok po kroku krok po kroku. A potem zapominasz, co czytałeś. Ekstra gwiazdka za ukazanie mechanizmu manipulacji refundacją leków- daje do myślenia.
30
klipero

Nie oderwiesz się od lektury

Nie mogłem doczekać się kontynuacji i się nie zawiodłem. Książkę czyta się szybko i trzyma w napięciu do samego końca. Polecam. Warto przeczytać.
21
kroliczamama

Nie oderwiesz się od lektury

super polecam
10
MadziaKrzys1983

Nie oderwiesz się od lektury

Jest świetna. Szkoda, że to tylko trylogia
10
KlaudencjaF

Nie oderwiesz się od lektury

Jak na drugi tom jest w porządku. Chociaż myślę, że mniej zaskakująca niż poprzednia. Marta stała się hmm pewniejsza siebie i bardziej naraża całą grupę, co mnie zaskoczyło. Michała także... dlatego liczę na to, że nie narobi im większych problemów...
10

Popularność