LUST. Zdominowany - opowiadanie erotyczne - Nina Alvén - ebook + audiobook

LUST. Zdominowany - opowiadanie erotyczne ebook

Nina Alvén

0,0
3,99 zł

lub
Opis

„Odchyliła głowę i przysunęła go bliżej siebie. Zaczęła ujeżdżać mu twarz, która zanurzała się w jej sokach tak, że aż słychać było mlask. Chwilę potem przeszedł ją dreszcz rozkoszy.

– Zwolnij... zwolnij... zwolnij...

Na koniec wcisnęła mu się w nos i zaczęła wiercić się wokół jego języka.

Pozwoliła mu się lizać jeszcze tylko przez moment.

Ich sesja dobiegała końca.

Kręciło jej się w głowie. Sięgnęła po majtki, wytarła sobie nimi soki, które pociekły jej aż po udach, a potem wsadziła mu je do ust".

W tym elektryzującym opowiadaniu erotycznym ona trzyma ster, a on jest jej poddanym. Nie zabraknie tu instrukcji, nagród, kar i różnych akcesoriów. Ona przygotuje dla niego coś wyjątkowego. Da mu to, na co zasłużył.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Nina Alvén

Zdominowany  

Opowiadanie erotyczne

Zdominowany

Tytuł oryginału

Under henne

Przełożył : Michał Lis Copyright © 2018, 2019 Nina Alvén i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209617

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Zdominowany  

Opowiadanie erotyczne

I

Zazwyczaj zamieniali się rolami co dwa tygodnie. Jednak po porannym spacerze była już pewna, że teraz nadeszła jej kolej. Od dziś to ona będzie pisać mu instrukcje.

Tego dnia była zimna i dżdżysta pogoda, a ona szła wśród śpieszących się dokądś samochodów i parasoli, trzymając w dłoni paczkę żółtych karteczek samoprzylepnych, które kupiła chwilę wcześniej. Miała wobec niego duże plany. Wielkie jak nigdy dotąd.

Usiadła na kanapie. Odstawiła na bok skrzypiący taboret, przysunęła sobie inny, a potem powoli zanurzyła się w myślach. Zastanawiała się nieśpiesznie nad każdym słowem instrukcji. Po chwili poczuła, jak oblewa ją rumieniec.

Nalała sobie mrożonej kawy. Oblizała zimne wargi i zaczęła wykreślać zbędne linijki. Musi wyrażać się jasno. Wypunktować niezbędne akcesoria, napisać mu, co od początku powinno leżeć na wierzchu i jakie obowiązują go zasady. Jednocześnie nie może zdradzić mu, kiedy i jak będą rozgrywać się poszczególne rzeczy, dlatego że osoba podwładna oczekuje tego, żeby wyjawić jej tylko część planu – reszty ma się już tylko domyślać.

Poza tym taka osoba nie może wiedzieć, czy życzenia, które wypowiedziała wcześniej, spełnią się jeszcze tego wieczora czy dopiero za trzy miesiące. Wszystko musi pozostać owiane tajemnicą. Tajemnicą, która wymaga cierpliwości od podwładnego i finezji od tego, kto nad nim dominuje.

Być może to dlatego była tego wieczora taka spięta. Dziś nadszedł czas na to, żeby spełnić jego marzenie. Jego największe marzenie.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.