LUST. Zdominowana - opowiadanie erotyczne - Nina Alvén - ebook + audiobook

LUST. Zdominowana - opowiadanie erotyczne ebook

Nina Alvén

0,0
3,99 zł

lub
Opis

Snuje się samotnie po mieszkaniu. Ma za zadanie przygotować wszystko na jego przyjście. Na stoliku nocnym leży karteczka. Jest na niej lista z instrukcjami, dzięki którym może uniknąć surowej kary. Uwielbia mu ulegać, ale tego wieczora budzi się w niej dzika bestia. Z drżącym sercem stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy uda jej się nad sobą zapanować, gdy on sięgnie po pejcz.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Nina Alvén

Zdominowana  

Opowiadanie erotyczne

Zdominowana

Tytuł oryginału:

Under honom

Przełożył: Michał Lis Copyright © 2018, 2019 Nina Alvén i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209624

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Zdominowana  

Opowiadanie erotyczne

I

Znała to mieszkanie lepiej niż własne. Terakotowa doniczka przy kanapie, wijące się nad grzejnikiem pnącze i świecznik z wąskimi, bordowymi świecami.

Mogła snuć się tu całymi godzinami. Muskać grzbiety książek, bez końca tasować tę samą talię kart.

Mieszkanie nie było duże. Dwa pokoje i kuchnia. Jednak dla niej każda wizyta była jak przejście do zupełnie innego wymiaru. Ich własnego świata.

Wszystko inne traciło wtedy kontury – i świat zewnętrzny, i to, co w nim robiła. Jakby to nie było jej życie.

Chodziła na palcach po skrzypiącym parkiecie, przyciskała go tam, gdzie skrzypiał bardziej. Miała naiwne marzenie, że tak jak w jakiejś książce czy filmie w którymś momencie znajdzie tu tajemnicze przejście. Wtedy z podekscytowaniem rozwiązywałaby z ukochanym różne zagadki, idąc tuż obok niego w podziemiach oświetlonych światłem świec. W tej samej fantazji szarpała się też mocno przywiązana do jego ramion. Choć to akurat nie różniło się zbytnio od tego, co działo się naprawdę…

Uśmiechnęła się do siebie i dalej tasowała talię kart, kiedy nagle zegar wybił pełną godzinę. On za kilka godzin będzie już w domu.

*

Karteczka z instrukcjami leżała na swoim miejscu. Na stoliku nocnym. Złożona na pół, pod do połowy pełną szklanką z wodą. Za każdym razem, gdy patrzyła w stronę łóżka, przechodził ją dreszcz ekscytacji. Chciała przeczytać wiadomość, a jednocześnie poczekać na moment, kiedy już zupełnie nie będzie mogła się powstrzymać. Za każdym razem wydawało jej się to coraz trudniejsze.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.