LUST. Wpływowa para - opowiadanie erotyczne - Beatrice Nielsen - ebook + audiobook

LUST. Wpływowa para - opowiadanie erotyczne ebook

Beatrice Nielsen

2,0
2,99 zł

lub
Opis

Anna jest zaintrygowana nowymi rodzicami w przedszkolu córki – mężczyzna jest architektem, a kobieta projektantką mody. Gdy para zaprasza Annę i jej męża, Davida, na kolację do swojej luksusowej willi, nie ma możliwości, żeby odmówili. Wkrótce się okaże, że w menu znajdzie się coś więcej, niż jedzenie...

Opowiadanie wydano we współpracy ze szwedzką producentką filmową, Eriką Lust. Jej celem jest pokazanie ludzkiej natury i różnorodności w formie opowieści o namiętności, intymności, miłości i żądzy, w których codzienne historie splatają się z erotyką.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 17

Oceny
2,0 (3 oceny)
0
0
1
1
1

Popularność
Beatrice Nielsen

Wpływowa para - opowiadanie erotyczne

Lust

Wpływowa para - opowiadanie erotyczneTranslacja Adrianna Kowalska tytuł oryginałuPowerparret Copyright © 2019, 2020 Beatrice Nielsen i LUST Egmont Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726418903

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST Egmont oraz autora.

Anna spieszy się, by odebrać córkę z przedszkola. Wyszła z pracy później niż planowała i teraz przeklina samą siebie. Znów jakaś awaria metra, więc musiała przesiąść się na Christianshavn i jest bardziej spóźniona, niż zazwyczaj. Szybkim krokiem idzie po chodniku, sprawdza godzinę w telefonie i przyśpiesza. Nie chce, by jej córka została odebrana jako ostatnia. W każdym razie wmawia sobie, że właśnie to jest powodem jej pośpiechu. Po części tak właśnie jest, ale tak naprawdę nie chce się spóźnić ze względu na coś innego. Kilka razy – odbierając dziecko z przedszkola – wdała się w rozmowę z rodzicami nowego kolegi ich córki. Ich beztroskie i niewymuszone pogawędki poruszyły w Annie jakąś strunę i sprawiły, że poczuła, jakby obudziła się z długiego snu. Uważała, że w tych dwojgu jest coś głęboko fascynującego. Dlatego – choć ostatnio ślęczy w pracy nad trudnym zadaniem i jest bardziej zajęta, niż David – oznajmiła mu, że chętnie i bez problemu odbierze dziecko.

– To żaden kłopot – podkreśliła, odpowiadając na jego sceptyczne spojrzenie, gdy zaproponowała to pierwszy raz.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.