LUST. Kawa - Opowiadanie erotyczne - Beatrice Nielsen - ebook

LUST. Kawa - Opowiadanie erotyczne ebook

Beatrice Nielsen

0,0
2,99 zł

lub
Opis

„[...] odwiedza Jamesa, nie może się napatrzeć na Rosę. Ma nadzieję, że ani James, ani Rosa tego nie zauważą. I że Rosa też ją zauważyła. Wyobraża sobie, jakby to było ją dotknąć, pocałować... Czasem robi sobie dobrze, myśląc o współlokatorce Jamesa.".

To opowiadanie zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej intencją jest opisywanie ludzkiej natury i jej różnorodności poprzez opowieści o pasji, intymności, pożądaniu i miłości.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 15

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Kawa - Opowiadanie erotyczne

Beatrice Nielsen

 

Lust

Kawa - Opowiadanie erotyczneTłumaczenie Grzegorz Aleksander Tytuł oryginałuKaffeZdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2020 Beatrice Nielsen i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726389968

 

1. Wydanie w formie e-booka, 2020

Format: EPUB 3.0

 

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Lea zostaje w łóżku pomimo tego, że James już wstał. Oczy ma zamknięte, wsłuchuje się w dźwięk wody lecącej z prysznica. Dźwięk ten niemal usypia ją na nowo, jednak nie może sobie pozwolić na ponowne zaśnięcie. Musi skończyć zadanie domowe, zanim uda się na uniwersytet, i chce je wykonać porządnie. A nawet lepiej niż porządnie. Może dlatego ostatnio tak często prokrastynowała. Boi się zawalić sprawę. Pozostali studenci na jej uczelni są ekstremalnie ambitni w kwestii wykonywania zadań, a weekendy spędzają, uwalając się jak meserszmity w najmodniejszych klubach w mieście. Lea czasem pozwala sobie na wyjście, ale pieniądze w Londynie rozchodzą się szybko jak poranna mgła. A zwłaszcza w towarzystwie ludzi, którzy uczęszczali do ekskluzywnych szkół prywatnych i nawykli do bycia na utrzymaniu rodziców.

Lea lubi swoich nowych znajomych. Są zabawni i bardzo przyjaźni. Jednak nie mają pojęcia o tym, jak to jest nie mieć pieniędzy. Lea dorównuje im jedynie w kwestii ambicji.