LUST. Pomoc sąsiedzka - opowiadanie erotyczne - Beatrice Nielsen - ebook + audiobook

LUST. Pomoc sąsiedzka - opowiadanie erotyczne ebook

Beatrice Nielsen

0,0
2,99 zł

lub
Opis

Od kiedy dwa tygodnie temu wprowadziła się do nowego mieszkania, w mieście panuje upał nie do wytrzymania. A sytuacja jeszcze się pogorszyła, gdy tylko ujrzała po raz pierwszy swojego przystojnego sąsiada z dołu. Od tej pory nie może przestać śnić o nim na jawie. Pewnego dnia znajduje w końcu pretekst, żeby się z nim zapoznać. Zaprasza go na swój taras, na który leje się żar z nieba, żeby pomógł jej skręcić nowe meble ogrodowe. On ochoczo się zgadza, bo tak naprawdę oboje dobrze wiedzą, że sąsiadka zamierza go wykorzystać do czegoś zupełnie innego.

Nowela została wydana we współpracy ze szwedzką reżyserką filmową Eriką Lust. Stara się ona ukazać prawdziwą naturę człowieka oraz to, jak bardzo się od siebie nawzajem różnimy, w opowiadaniach pełnych pasji, intymności, miłości i pożądania, łącząc intrygujące historie z elementami komedii erotycznej.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 21

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Beatrice Nielsen

Pomoc sąsiedzka - opowiadanie erotyczne

Lust

Pomoc sąsiedzka - opowiadanie erotycznePrzełożyło Studio Tłumaczeń 108 Tytuł oryginału Nabohjælp Zdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2019 Beatrice Nielsen i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726209013

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Pomoc sąsiedzka

Mozolnie wdrapuje się po schodach. Panuje upał nie do wytrzymania, a powietrze stoi w miejscu. Jej ciężkie kroki odbijają się echem na klatce schodowej. Zanim ruszy dalej w kierunku własnego mieszkania, zatrzymuje się na moment i spogląda na jego drzwi. Odczytuje w myślach jego nazwisko wygrawerowane na metalowej tabliczce nad skrzynką na listy. Ma co do niego pewne plany. Nie przestaje o tym rozmyślać, od kiedy się tu wprowadziła dwa tygodnie temu. We wszystkim, co robi, w jakiś sposób do tego nawiązuje.

Kilka razy pozdrowili się skinieniem głowy, mijając na schodach. Mowa o jej nowym sąsiedzie z dołu. Widziała go też nieraz w przelocie. Czasem tylko jego stopę lub rękę, gdy zamykał za sobą drzwi mieszkania. Gdy tak się działo, zatrzymywała się na chwilę i głęboko wciągała powietrze, rozkoszując się jego zapachem, który unosił się wciąż na klatce. Mieszanka aromatu drewna i czegoś jeszcze, czego nie potrafiła zdefiniować. Wyobraża sobie, że jest stolarzem.

W końcu przekręca klucz w zamku swoich drzwi i wchodzi do środka. Zrzuca w korytarzu sandały i ściąga przez głowę sukienkę. Rzuca ją niedbale na podłogę obok butów, idzie do kuchni, odkręca kran i zbliża twarz do zimnego strumienia. Pije, zamyka oczy i pozwala, by woda schłodziła jej zmęczone upałem ciało. Później związuje włosy gumką i wzdycha z ulgą, czując, jak lodowate krople spływają w dół jej gardła. Otwiera wszystkie okna w mieszkaniu, mając nadzieję, że wpadnie przez nie choćby najmniejszy podmuch wiatru, ale powietrze jest nadal gęste i parne. Wyjmuje okulary przeciwsłoneczne, bierze ze stolika kawowego katalog IKE-i i otwiera drzwi prowadzące na taras na dachu.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.