LUST. Voyeur - opowiadanie erotyczne - Cecilie Rosdahl - ebook + audiobook

LUST. Voyeur - opowiadanie erotyczne ebook

Cecilie Rosdahl

0,0
3,99 zł

lub
Opis

"Ten hotel ma coś specjalnego, czego nie mają wszystkie inne znane mi hotele, i co jest zarezerwowane tylko dla szczególnie majętnych klientów. Nazywa się to PLAYROOMEM. Po zapłaceniu można tu podglądać pary uprawiające seks. Hotelowi goście mogą tu także uprawiać seks ze sobą. Zupełnie wyjątkowe i podniecające jest to, że wszystko obserwuje para oczu przez otwór w ścianie, który zostaje zasłonięty zaraz po zakończeniu aktu."

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności, intymności, pożądania i miłości.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 21
Cecilie Rosdahl

Voyeur

Lust

VoyeurPrzełożyłaAgnieszka Strążyńska Tytuł oryginałuVoyeurCopyright © 2018, 2019 Cecilie Rosdahl i LUSTWszystkie prawa zastrzeżoneISBN: 9788726076356

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Mam na imię Nadine. Mam 19 lat i pracuję nocami w hotelu. To mój mały raj, bo panuje tu spokój i luksus. Lubię przyglądać się ludziom, którzy tu nocują. Większość z nich ma na sobie drogie ubrania i są wyjątkowo zadbani. Są w drodze do jakiegoś miejsca albo z niego wracają. Planują spotkania, interesy albo urlop. W pokojach są zawsze świeże kwiaty, czyste ręczniki i wypolerowane lustra. Jestem recepcjonistką, ale odpowiadam także za sprzątnie.

Kiedy panuje spokój i cisza, spisuję swoje fantazje. Trzeba jakoś zabić czas, a ja zawsze pragnęłam zostać pisarką. Moim największym marzeniem jest mieć prywatną sekretarkę, tak jak Barbara Cartland. Chciałabym też posiadać swój własny pokój w hotelu, wylegiwać się w jedwabnej piżamie i, popijając szampana, dyktować sekretarce, co ma pisać.

Jestem nawet w kontakcie z redaktorem. Przypomina Mela Gibsona, jego młodsze wydanie o brązowych oczach. Podobają mu się moje erotyczne fantazje i kręci mnie, że chce je czytać, mimo że do całej książki wciąż brakuje mi wielu stron.

Moją ulubioną artystką jest Sophie Calle. Pracowała kiedyś w hotelu, gdzie sprzątała, i robiła zdjęcia rzeczy należących do gości w ramach swojego projektu artystycznego. Moim projektem są natomiast tworzone przeze mnie historie.

Hotel, w którym pracuję, jest stary i wyposażony w stylowe zielone lampy i skórzane meble a’la chesterfield. Bar położony w piwnicy ma mroczne oświetlenie i wygląda niczym z angielskiego filmu. Kiedy przechadzam się z miotełką do kurzu, wyobrażam sobie, że to mój dom, mój zamek, a redaktor to mój mistrz, który rozkazuje mi, co mam napisać.

Ten hotel ma coś specjalnego, czego nie mają wszystkie inne znane mi hotele, i co jest zarezerwowane tylko dla szczególnie majętnych klientów. Nazywa się to PLAYROOMEM.

Po zapłaceniu można tu podglądać pary uprawiające seks. Hotelowi goście mogą tu także uprawiać seks ze sobą.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.