Chór zapomnianych głosów - Remigiusz Mróz - audiobook

Chór zapomnianych głosów audiobook

Remigiusz Mróz

4,2

12 osób interesuje się tą książką

Opis

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie.

Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.

Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.

Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.

Chór zapomnianych głosów to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym, intrygą iście kryminalną i klimatem rodem z horrorów. Zakończenie powinno zaskoczyć nawet najbardziej przewidującego czytelnika.

 

„Niesamowita podróż przez czas i przestrzeń! Mróz wnikliwie przygląda się ludzkiemu pragnieniu, by zrozumieć to, co nieznane”. - Blake Crouch

 

„Zapierający dech w piersiach debiut w bardzo ryzykownym gatunku. Czekam na więcej!” - Dmitry Glukhovsky

 

„Fantastyczna powieść mistrza polskiego kryminału, w której autor śmiało mierzy się z dylematami godnymi Stanisława Lema”. - Robert J. Szmidt

 

Remigiusz Mróz zna się na rzeczy – wciąga czytelników na pokład czasoprzestrzennego rollercoastera, którego trasa wiedzie przez oszałamiające zwroty akcji. Trzymajcie się mocno!” - Michael Cobley

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 47 min

Lektor: Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Oceny
4,2 (105 ocen)
50
32
17
4
2
Sortuj według:
x-eleven

Nie oderwiesz się od lektury

Świetne SF dla wierlbicieli tego gatunku.
00
stoigniew1989

Całkiem niezła

Nie mam szczęścia do tej książki. Odnoszę wrażenie jakby brakowało fragmentów. Wcześniej słuchałem wersji, w której urwało zakończenie.
00
archnes

Całkiem niezła

Niestety niektóre rozdziały powielały się w nieodpowiednich miejscach, w dodatku ucinało kilka zdań, przez co słuchało się okropnie. Książka sama w sobie ok, ale ciężko przebrnąć przez beznadziejną jakość audiobooka.
00
Werowak

Dobrze spędzony czas

Dla miłośników SF.
00
czytaczezasada

Nie polecam

Lektor dno
00

Popularność