Wisielec - Chiffon Jacques - książka

Wisielec książka papierowa

Chiffon Jacques

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Wisielec” traktuje o człowieku, który przeżył traumę w dzieciństwie i tak samo jak jego ojciec cierpi na zaburzenie osobowości z pogranicza, tzw. borderline. Nie mogąc sobie poradzić z własnymi emocjami i alkoholizmem, trafia na pewnym etapie życia do klasztoru. Ma nadzieję pozbierać się na tyle, aby powrócić odmienionym i zaopiekować się swoją rodziną: żoną i dwójką małoletnich córek. Moment wytrzeźwienia doprowadza go do coraz głębszych przemyśleń na temat otaczającego świata i powielanych schematów zachowań, czego efektem jest rozpad rodziny. Po powrocie z klasztoru, podczas rozpoczętego okresu abstynencji, bohater doświadcza także stanów z pogranicza śmierci. Sam zadaje sobie pytania: czy faktycznie oszalał, czy może jest jeszcze coś poza otaczającą go rzeczywistością? Czy uda mu się wyjść zwycięsko z pojedynku o swoją tożsamość?
To powieść z elementami strumienia świadomości, o rozwoju duchowym, zmianach życiowych, doświadczeniach poza ciałem i alkoholizmie.

Wisielec” posiada swoją muzyczną adaptację dostępną na stronie http://www.dechiffon.com/video.html – akustyczny album „Fénix” o rockowym zabarwieniu. Muzyka jest w nierozerwalny sposób związana z książką, co staje się niezwykłym eksperymentem artystycznym.

Strona Autora: http://www.dechiffon.com
Fanpage książki na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Jacques-de-Chiffon-Wisielec/400971080013652

PATRONI:
magazyn "Prime"
Noir Cafe

Liczba stron: 224

Format (wymiary): 12.4x19.5

ISBN: 9788378054641