Układ - Elle Kennedy - audiobook + książka

Układ audiobook

Elle Kennedy

4,4

12 osób interesuje się tą książką

Opis

Najlepszy romans 2015 w iBooks Store

Jedna z najchętniej czytanych powieści 2015 roku przez użytkowniczki największego portalu literackiego Goodreads

Ona ma właśnie pójść na pewien Układ z niegrzecznym studentem…

Hannah Wells w końcu znalazła chłopaka, który rozbudził jej namiętność. Wydaje się, że jest pewna siebie w każdym aspekcie życia, ale jeśli chodzi o seks i uwodzenie okazuje się, że ciągnie za sobą dotkliwy bagaż doświadczeń. Żeby zwrócić uwagę swojego wybranka, będzie musiała zainteresować go sobą. Chcąc osiągnąć swój cel, gotowa jest pójść na pewien Układ i w zamian za udzielenie korepetycji nieznośnemu, wkurzającemu i zadufanemu w sobie kapitanowi drużyny hokejowej, idzie na fałszywa randkę…

On dla kariery sportowej przyjmuje niemoralną propozycję…

Garrett Graham od zawsze marzył o zawodowej karierze w hokeju, ale gdy średnia jego ocen na studiach gwałtownie spada, grozi mu katastrofa. Decyduje się pomóc pewnej brunetce, która chce wzbudzić zazdrość w innym chłopaku. Ona z kolei pomoże Garrettowi w nauce. Ale jeden nieoczekiwany pocałunek rozpala żar dwojga ciał i hokeista szybko uświadamia sobie, że udawanie nie wchodzi w grę. Musi teraz przekonać Hannah, że mężczyzna o którym marzy, wygląda dokładnie tak jak on…

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 14 godz. 1 min

Lektor: Mirella Rogoza-Biel

Oceny
4,4 (172 oceny)
101
45
20
3
3
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
milenasadowska1985

Dobrze spędzony czas

Fatalni lektorzy
10
przeczytane1995

Dobrze spędzony czas

Bardzo przyjemna i lekka książka. Nie jest specjalnie wulgarna, co działa tylko na jej korzyść. Oczywiście są w niej sceny seksu, ale nie są brutalne, przez co całkiem dobrze się to czyta. Książka porusza bardzo ważne i unikane przez ludzi tematy, jak gwałt i przemoc w rodzinie. Może nie jest to jakieś szczególnie rozwinięte wątki, pod względem psychologicznym, ale przewijają się przez całą książkę, co zmusza do myślenia. Ta książka okazała się kompletnie przewidywalna, ale mimo wszystko nie przeszkadzało to w odbiorze. Postaci wykreowane są całkiem ciekawie, bez jakichś zbędnych cech i dram między nimi, które tylko by psuły efekt. Wydaje mi się, że autorka całkiem nieźle przemyślała fabułę choć kwestia finansowa Garreta pozostawia trochę do życzenia, ale tak ogólnie wyszło całkiem nieźle. Niedługo zapewne wezmę się za resztę tej serii i zobaczymy, czy następne części, dotrzymują kroku pierwszemu tomowi.
10
Qcner_

Nie polecam

Lektorka ma jakąś wadę wymowy przez co audiobook jest niesłuchalny
00
Milkamilka123

Nie oderwiesz się od lektury

Skusiłam się na nią po przeczytaniu recenzji i nie żałuję. Bardzo przyjemnie się jej słuchało, były poruszane trudne tematy w bardzo przystępny sposób, chwilami bardzo mnie rozbawiała. Bardzo polecam .
00
Polasica

Nie oderwiesz się od lektury

👍
00

Popularność