Telefon od Mikołaja - Magdalena Witkiewicz - audiobook

Telefon od Mikołaja audiobook

Magdalena Witkiewicz

4,5

27 osób interesuje się tą książką

Opis

Urocza świąteczna opowieść, w której rozmowy są kontrolowane przez tabun ekscentrycznych staruszków!

Wincentyna czeka na wiadomość od Mikołaja. Ukochany wiele lat temu powiedział, że zadzwoni, a on zawsze dotrzymywał słowa. Staruszka nie wie jeszcze, że kiedy w słuchawce telefonu w domu opieki Happy End usłyszy głos Poli, zagubionej nastolatki, zupełnie zmieni się jej życie.

Dorota, nauczycielka jeszcze do niedawna zakochana w swojej pracy i w mężu, przeżywa kryzys. Zawodowy oraz osobisty. W czasie pomiędzy wigilijnym barszczem a karpiem wyrusza z domu ku przygodzie. Czy spotkany przyjaciel z dawnych lat okaże się tym, o kim marzyła?

Maciej chce być dla swoich córek perfekcyjnym ojcem, a czasem nawet matką, bo jego żona prócz siebie nie dostrzega nikogo. Czy w przedświątecznym zamieszaniu uda mu się odkryć, że aby dbać o innych, musi najpierw zrobić coś miłego dla siebie?

W wigilijny wieczór przez zupełny przypadek spotykają się wszyscy w domu pełnym ciepła i miłości. W domu, gdzie marzenia się spełniają, wiek przestaje mieć znaczenie, a pod choinką wszyscy znajdują wyśnione prezenty.

Pamiętajcie, Mikołaj nie patrzy na metryki! Ważne jest tylko to, byście byli grzeczni i mieli piękne marzenia, a wtedy może któregoś dnia też odbierzecie telefon, który was odmieni…

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 8 godz. 42 min

Lektor: Mikołaj Krawczyk

Oceny
4,5 (480 ocen)
306
119
44
9
2
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Izuu_9

Nie oderwiesz się od lektury

świetna 🥰
00
Oliwiamilena25

Nie oderwiesz się od lektury

fajna
00
FloraKwiat

Nie oderwiesz się od lektury

Piękna książka. Nie Moza oderwać się od powieści
00
JustynaMyszor

Nie oderwiesz się od lektury

Przyjemna, cukierkowa powieść świąteczna. Doskonale wprowadza w nastroj. Polecam.
00
BOOKIETMARZEN

Nie oderwiesz się od lektury

Miło było wrócić do "Happy endu", Ani i Roberta oraz poznać nowych bohaterów. Pośmiałam się, wzruszyłam i popłakałam. Czekam na swoją miłość❤️
00

Popularność