Świąteczny dyżur - Adam Kay - audiobook

Świąteczny dyżur audiobook

Adam Kay

4,3

Opis

Idą święta, gęsi przybierają na wadze, jednak prawie półtora miliona lekarzy i pielęgniarek zatrudnionych w brytyjskiej publicznej służbie zdrowia będzie musiało stawić się w pracy także w Boże Narodzenie.

W tej książce Adam Kay wraca do swoich dzienników i dzieli się z czytelnikami komicznymi, choć niejednokrotnie poruszającymi historiami, które rozegrały się za błękitną kotarą w okresie świąt.

„Świąteczny dyżur” to list miłosny adresowany do wszystkich, którzy spędzają ten najpiękniejszy czas w roku na pierwszej linii frontu publicznej służby zdrowia, wyciągając zaklinowane bobasy i bombki z różnych otworów ciała pacjentek.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 3 godz. 4 min

Lektor: Adam Kay
Oceny
4,3 (219 ocen)
106
72
35
5
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
krz_biodr

Nie oderwiesz się od lektury

Przyswoiłam w formie audiobooka, ekspresowo i niesamowicie przyjemnie się tego słuchało;) wytłumacz tylko ludziom na ulicy: dlaczego idziesz i śmiejesz się w głos sama do siebie?! :D
10
happy_bee

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo ciekawa i śmieszna książka :-)
00
Alexa12035

Dobrze spędzony czas

Fajny świąteczny dodatek.
00
teresakozera

Nie oderwiesz się od lektury

Końcówka audiobooka przycięta, ale na szczęście tylko na podziękowaniach. Poza tym- wydaje mi się, ze zarówno w tej pozycji, jak i w „Będzie bolało”, H. Jest mylnie przedstawiana jako chłopak Adama- podczas gdy w najnowszej książce „Nielekarz” okazuje się, ze to była żona autora. Nie czytałam oryginału, ciekawi mnie, czy ta błędna interpretacja związana jest z tym, ze Adam Kay otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie, wiec i jakikolwiek jego partner jest z automatu płci męskiej, a angielskie sformułowania nie pozwoliły tłumaczom na stwierdzenie, czy chodzi o kobietę czy mężczyznę.
00
Weganka_i_Tajga

Nie oderwiesz się od lektury

Krótka, świetna, dosadna książka o pracy lekarzy w święta. Humor chyba jeszcze ostrzejszy niż w "Będzie bolało". Dla mnie genialna, polecam.
00

Popularność