Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny - Adam Kay - audiobook

Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny audiobook

Adam Kay

3,9

Opis

„Nielekarz” to najzabawniejsza, a jednocześnie najbardziej poruszająca z dotychczasowych książek Adama Kaya.

Jest o byciu lekarzem i o byciu pacjentem.

Jest o wysadzeniu w powietrze całego swojego życia i o zszywaniu go na nowo.

Ma 300 stron z hakiem.

***

Książka „Będzie bolało” okazała się fenomenem wydawniczym stulecia. Znalazła miliony czytelników, spośród których co najmniej pięćdziesięciu uznało ją za genialną. Na jej podstawie nakręcono serial telewizyjny. Jest jednak zaledwie częścią pewnej dłuższej, skomplikowanej historii… Oto i ona!

„Nielekarz” to prześmieszna, przejmująca i szokująca opowieść o tym, co dzieje się, gdy doświadczony lekarz postanawia odwiesić stetoskop na kołek, ale medycyna nie chce dać mu spokoju. To zaskakujące epizody z życia w szpitalnych murach i poza nimi spisane przez jednego z najbardziej utalentowanych brytyjskich autorów. To niepowtarzalna okazja, by przenieść się do czasów dawnej pracy Adama Kaya i zrozumieć, dlaczego rany, jakie po sobie pozostawiła, tak długo się goją. To humor ostry jak skalpel i szczerość, która chwyta za serce.

Taki właśnie jest „Nielekarz”.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 10 godz. 52 min

Lektor: Adam Bauman
Oceny
3,9 (188 ocen)
66
55
46
15
6
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ansala

Nie polecam

O ile dwie pierwsze były świetne tak to jest gniot. Humor prostacki, autor robi z siebie ofiarę chociaż sam sprawia wrażenie strasznie toksycznego. No i biadoli na zmianę o swoim penisie lub oswoich chorobach. Stracony czas.
20
Cyfranekblog

Z braku laku…

O ile "Będzie bolało" miało w sobie sporo humoru, który ratował książkę przed frustracją autora, o tyle w "Nielekarzu" zostało tylko to drugie. Mam nadzieję, że autor poczuł się lepiej po przelaniu tego "na papier", ja niespecjalnie.
10
Zbyszekkol2

Całkiem niezła

Myślałem, że będzie lepsza. Trochę mecząca w słuchaniu. Lektor czytał słabo.
10
M82550

Dobrze spędzony czas

Momentami bardzo trudno słuchało mi się lektora - czytanie angielskich słów tak, jak się je pisze, jest trochę bolesne dla uszu.
10
Freja80

Nie oderwiesz się od lektury

Polecam !!!!! 🤩
00

Popularność