"Studium sztuki lepszego życia" - Violetta Wróblewska - ebook

"Studium sztuki lepszego życia" ebook

Violetta Wróblewska

0,0
20,00 zł

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Książka autorstwa Violetty Wróblewskiej pt. „Studium sztuki lepszego życia” proponuje Ci autocoaching życiowy i ćwiczenia oparte na książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Dzięki wielu różnym pytaniom zaczerpniętym z coachingu życiowego, zawodowego i duchowego oraz inspirującym ćwiczeniom pomaga: lepiej poznać własne mechanizmy funkcjonowania; zrozumieć siebie i innych oraz nadać większe znaczenie własnemu życiu; pielęgnować w sobie nadzieję, miłość i spokój; być większym od wewnętrznego lęku; lepiej zarządzać energią życiową; pokochać siebie; codziennie oczyszczać się z tego, co trudne, poprzez medytację i oddech; budować lepsze relacje z innymi; poznać ważne dla siebie wartości życiowe; zdiagnozować nieporządek w sobie; lepiej panować nad myślami; podnieść poczucie własnej wartości; żyć zgodnie z własną naturą; budować życie na najlepszej skale, jaką jest miłość i całkowita odpowiedzialność za siebie i swoje wybory życiowe, za własne myśli, emocje i działania. Książka zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa nie opuszczały Ciebie. Gdyż tylko w tych bogactwach życia można odnaleźć prawdziwe szczęście i tworzyć życie, jakiego tak naprawdę głęboko pragnie każda istota ludzka.

Liczba stron - 96 stron.

Dr Violetta Wróblewska - psycholog, terapeuta, psychocoach w firmie „Kreacja Życia” (www.psychologwarszawa.biz.pl), pisarz, nauczyciel akademicki, autorka bloga o  psychomedduchowym stylu życia i podróżach - www.violettawroblewska.com. Psycholog biznesu (www.psychologbiznesu.com.pl). Wspiera ludzi w rozwoju osobistym, duchowym i zawodowym.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.